2733
2734
عنوان

دلم میسوزه واسه بیشتر نینی سایتیا

| مشاهده متن کامل بحث + 899 بازدید | 72 پست
اینستا که افتضاح شده.... وقتی میری توش دیگه نمیتونی بیای بیرون

خیلی بد هست هوف🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

منکه از وقتی اینجا میام میبینم مشکلات میان میگن حالم گرفته میشه... 

اینستا ندارم ی مدت داشتم واقعا سرگرم و وسوسه میکنه هی هی هی دیگه پاک کردم. 

برادر زادم کلاس دوم میگه عمه اینستا نداری🫤 میگم ن دست شما درد نکنه 

خیلی بد هست هوف🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ منکه از وقتی اینجا میام میبینم مشکلات میان میگن حالم گرفته میشه...&n ...

الهییی😂

بله ولی وقتی ادم استفاده میکنه باید زمان رو هم مدیریت کنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الهییی😂 بله ولی وقتی ادم استفاده میکنه باید زمان رو هم مدیریت کنه

دقیقا باید زمان مدیریت کنیم وگرنه هیچی🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

دیشب بودیم مهمونی همه جوونا دستشون گوشی وااای یکی هندزفری بعد کلیپ میدیدن و میخندیدن

وای بمیرم صاحبخونه برا اینو شوهرش مهمونی داده بود 

چقدر خون خورد😣

چقدر بعضیا دنبال دعوا و بحث هستن، چقدر روانی چقدر حقیر، استارتر مودبانه و دوستانه یه پیشنهاد داده گفته به جای زیادی وقت گذاشتن اینجا، کار مفید کنید، نه توهین کرده به کسایی که وقت تلف میکنن نه مسخره کرده نه چیزی، حالا کامنتا طرف میاد میگه من اصلا سایت نمیام هر لحظه رو مثل الماس سپری میکنم و...با لحن تیکه به اسی، خب اگه اینطوری و جزء افرادی نیستی که وقت تلف کنی اینجا، چرا تاپیک رو به خودت میگیری و بهت برمیخوره؟ 

من خودم از اون آدمام که کلی وقت تلف میکنم ووو 

بفرمایید منم قورت بدین. 

از حال خوبی برخوردارم که به‌ شدت بوی رد دادن میده🖤  خدا تصمیم گرفت منو بکشه برا همین زنده نگه ام داشت! امیدوارم بفهمی چی میگم ولی نفهمی.🙄🕯🫀   https://harfeto.timefriend.net/16412274116285  ‌‌‌‌‌‌‌              نه قضاوت کن، نه قضاوت قضاوت!        حالا زیادم خل نیستم😂 منظورم از این جمله اینه که نه کسی رو قضاوت کن نه خیلی حرف دیگران برات مهم باشه، اونقدر که همش از قضاوت شدن بترسی و مدام بگی قضاوتم نکنید، یا هر چرت و پرتی رو بشنوی و بگی نه من قضاوت نمیکنم، هر چیزی حدی داره🥲                  من میدونم گاهی نباید وقتی دارم به دردودل های کسی گوش میکنم بهش بگم: ۱: من یا خیلیای دیگه از تو بدبخت تریم اینکه چیزی نیست.! چون پیش اومده این حرف رو شنیدم و ناراحت شدم و به این درک رسیدم که شاید یه چیزی برا کسی درد باشه ولی برای کسی دیگه هیچ! و توان و تحمل ادما با هم فرق داره. فکر نمیکردم فقط به مورد ۱ ختم شه ولی متاسفانه چیز دیگه الان تو ذهنم نیست😐💔خلاصه که سعی میکنم حرفتو گوش بدم بدون اینکه ناراحت ترت کنم.   و اینکه اگه تنبلی و بدون برنامه و از خودت شاکی، شاید بتونم کمکت کنم💕   من میدونم اون دنیا خدا هممون رو یه جا نگه میداره میگه خبببب این قسمت مخصوص قضاوت ها توهین ها و تهمت ها و دل شکستن هاییه که تو نی نی سایت داشتین😁😝😂من شوخی گفتم ولی تو عاقل باش و جدی بگیر☺  لطفا با شعار امر به معروف و نهی از منکر، افسار پاره نکنید. خودتونم میدونید شماهاا یه مشت مذهبی نمای عقده اید و مذهبی های واقعی مثل آدم نصیحت میکنن نه مثل شما. آیا میدانید با هر تاپیکی که برا حجاب میزنید هزاران نفر رو به سمت حجاب هدایت میکنید و محجبه میشن؟😅 آخه چقدر شما پاکدامن و مطهر و نجیبید چقدررررر🤣🤣🤣اصلا هم عقده ای نیستید و دعوا دوست ندارید☺😂
2731
چقدر بعضیا دنبال دعوا و بحث هستن، چقدر روانی چقدر حقیر، استارتر مودبانه و دوستانه یه پیشنهاد داده گف ...

ممنونم ازت عزیزم عب نداره شاید بعضی هاشون منظورم رو بد متوجه شدن شما ام سعی کن بیشتر و به نحو بهتر از وقتت استفاده کنی دختر گل

عزیزم مگه ظاهرات چجوریه که انقد از خودت ناامیدی ؟ چند سالته ؟

قدم ۱۶۵ ایناس،استخون بندیم درشته

بخاطر رژیمایی ک گرفتم صورتم حالت افتاده پیدا کرده پای چشمام گوده،موهام رشد نداره پر از ایرادم👩‍🦯

ممنونم ازت عزیزم عب نداره شاید بعضی هاشون منظورم رو بد متوجه شدن شما ام سعی کن بیشتر و به نحو بهتر ا ...

سه بار متن تاپیکت رو خوندم مشکلی نداشت، فقط کسایی با همچین چیزی بهشون برمیخوره که دنبال دعوا و بحث هستن تا خودشونو خالی کنن.

:))))😁😁😁 

از حال خوبی برخوردارم که به‌ شدت بوی رد دادن میده🖤  خدا تصمیم گرفت منو بکشه برا همین زنده نگه ام داشت! امیدوارم بفهمی چی میگم ولی نفهمی.🙄🕯🫀   https://harfeto.timefriend.net/16412274116285  ‌‌‌‌‌‌‌              نه قضاوت کن، نه قضاوت قضاوت!        حالا زیادم خل نیستم😂 منظورم از این جمله اینه که نه کسی رو قضاوت کن نه خیلی حرف دیگران برات مهم باشه، اونقدر که همش از قضاوت شدن بترسی و مدام بگی قضاوتم نکنید، یا هر چرت و پرتی رو بشنوی و بگی نه من قضاوت نمیکنم، هر چیزی حدی داره🥲                  من میدونم گاهی نباید وقتی دارم به دردودل های کسی گوش میکنم بهش بگم: ۱: من یا خیلیای دیگه از تو بدبخت تریم اینکه چیزی نیست.! چون پیش اومده این حرف رو شنیدم و ناراحت شدم و به این درک رسیدم که شاید یه چیزی برا کسی درد باشه ولی برای کسی دیگه هیچ! و توان و تحمل ادما با هم فرق داره. فکر نمیکردم فقط به مورد ۱ ختم شه ولی متاسفانه چیز دیگه الان تو ذهنم نیست😐💔خلاصه که سعی میکنم حرفتو گوش بدم بدون اینکه ناراحت ترت کنم.   و اینکه اگه تنبلی و بدون برنامه و از خودت شاکی، شاید بتونم کمکت کنم💕   من میدونم اون دنیا خدا هممون رو یه جا نگه میداره میگه خبببب این قسمت مخصوص قضاوت ها توهین ها و تهمت ها و دل شکستن هاییه که تو نی نی سایت داشتین😁😝😂من شوخی گفتم ولی تو عاقل باش و جدی بگیر☺  لطفا با شعار امر به معروف و نهی از منکر، افسار پاره نکنید. خودتونم میدونید شماهاا یه مشت مذهبی نمای عقده اید و مذهبی های واقعی مثل آدم نصیحت میکنن نه مثل شما. آیا میدانید با هر تاپیکی که برا حجاب میزنید هزاران نفر رو به سمت حجاب هدایت میکنید و محجبه میشن؟😅 آخه چقدر شما پاکدامن و مطهر و نجیبید چقدررررر🤣🤣🤣اصلا هم عقده ای نیستید و دعوا دوست ندارید☺😂
2740
سه بار متن تاپیکت رو خوندم مشکلی نداشت، فقط کسایی با همچین چیزی بهشون برمیخوره که دنبال دعوا و بحث ه ...

مرسی ازت مهربون خوبی و لطف از خودته موفق تربن باشی

قدم ۱۶۵ ایناس،استخون بندیم درشته بخاطر رژیمایی ک گرفتم صورتم حالت افتاده پیدا کرده پای چشمام گوده،م ...

قدت که عالیه . اصل کار اندامه که خوبه 

برای رشد موهات سرچ‌کن آب پیاز و اینا شنیدم خیلی خوبه 

مرسی ازت مهربون خوبی و لطف از خودته موفق تربن باشی

ولی با اون کامنتایی که گفتن خودتم همینطوری و باید دلت برا خودت بسوزه هم موافقم😁

چون دختر انتفاد پذیری هستی و عاقلی و انعطاف پذیر وو یه پیشنهاد دارم برات، ببین عزیزم سعی کن وقتی میخوای رو خودت یا بقیه تاثیر مثبت بزاری و نصیحت کنی ووو شعار نده، خیلی پیاز داغ حرف رو زیاد نکن، پایه به نظر بیا، این کلمات مثبت و انگیزشی حال بعضیارو به هم میزنن بعضیارو هم برا چند دقیقه یا چند ساعت یا چند روز جوگیر میکنن ولی بعد چند وقت دوباره داغون میشن، باید ملایم نصیحت کرد، منظورم فقط مهربونی ووو نیست منظورم اینه که به طرف سخت نگیریم. چرا الان نمیتونم منظورمو درست بیان کنم😂

یه تاپیک دارم الان اونجا تگت میکنم