2737
2734
عنوان

کی از کامپیوتررر سر در میارههههههههههه خواهش میکنم بیاددد

| مشاهده متن کامل بحث + 113 بازدید | 21 پست
بجای کسی هست سوالتو میپرسیدی

گلم قصدم همین بود ولی خوب عکس دیر اپلود شد

ما دخترا چجوری شاد باشیم که خراب به نظر نیایم؟ :))))            ی مدتی کاربری غیر من دست دوستم بود ی سری تایپکارو گردن نمیگگیرم😚💙
میخام از کامپیوتر فایل بفرستم رو گوشیم وقتی رابطو وصل میکنم این میاد رو صفحه مشکل چیه  عز ...

این میگه پورت یا کابل رابط مشکل داره اگر پورت دیگه ای هست بزن یا کابل دیگه ای داری با اون وصل شو 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این میگه پورت یا کابل رابط مشکل داره اگر پورت دیگه ای هست بزن یا کابل دیگه ای داری با اون وصل شو&nbs ...

دوتارو امتحان کردم نشد🥲

ما دخترا چجوری شاد باشیم که خراب به نظر نیایم؟ :))))            ی مدتی کاربری غیر من دست دوستم بود ی سری تایپکارو گردن نمیگگیرم😚💙
2742
کابل دیگه ای رو امتحان کن

مرسی 

دوتارو امتحان کردم نشد🥲

احتمالا مشکل از پورت (جایی که کابل رو وصل میکنی)باشه اگه پورت دیگه ای داره سیستمت به اون وصل کن

بگذار هر چه از دست می رود برودَ،من آن را می خواهم که به التماس آلوده نباشد،حتی "زندگی" را .
احتمالا مشکل از پورت (جایی که  کابل رو وصل میکنی)باشه اگه پورت دیگه ای داره سیستمت به اون وصل ک ...

اهاا مرسی عزیزم