2737
2739
عنوان

شوهر شما مسافرت دونفره ترجیح میده یا دسته جمعی

| مشاهده متن کامل بحث + 180 بازدید | 27 پست
ما کلا همه چیو سه تایی میپسندیم .. خودم و شوهرم و پسرم .‌‌ 

خب اینطور خیلی خوبه ولی ما پارسال شمال و مشهد هم میرفتیم با خانوادش هماهنگ کرد اوناهم اومدن

اصلا خیلی رو اعتماد بنفسم تاثیر گذاشته این قضیه همش احساس کم بودن میکنم اینکه با من خوش نمیگذره بهش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه اوایل ازدواجتونه ،طبیعیه  مردها تا بخوان با متاهلی کنار بیان یکم براشون سخته ،البته بعضی م ...

آره من خیلی درونگرام 

نه پنج شیش ساله ازدواج گردم اوایلش نیست ولی همیشه این موضوع اذییتم میکنه

2731

ما همه سفرهامون فقط خودمون با بچه ها بوده شوهرم با هیشکی بهش خوش نمیگذره و همین سفرا رو هم به بهترین شکل میگذرونه.ولی من خودم سفرجمعی دوست دارم

من حسابم زِ همه مردم این شهر جداست/من امیدم به خدا، بعدِ خدا هم به خداست

شوهر منم مثل شوهر تو ...همش دوست داره با پدرومادرش همه جا بریم منم متنفرم از اینکه هی ۴ تایی باشیم 

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۲.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰من قول تورو از امام رضا گرفتم عزیز مادر۱۴۰۳.۲.۱۳😊میدونم دست خالی از حرمش برنمیگردم🙏
2740
چرا نمیزاره؟

چون میخاپسرهای مجرد. فامیلش راباخودس بیاره بشینن دسته جمعی عرق بخورن راحت شوخی بکنه باهاشون دنبال هم بزارن همیگه هل میدن توی آب وآب بازی خلاصه انگاردوران نامزدی شونا. شوهرش هم نگاه میکنه وببوگلابی است. من یه بار خودم زدم به اون راه ورفتم شاهداین قضایابودم. بعدمادرشوهرم گفت بکسی نگوگفتم نمیگم

[QUOTE=336091563]عه چه بد  شوهرش چرا چیزی نمیگه[/Qچون یکی دیگه جاریام بابرادرشوهرمجردم بسیار راحت هست این برادرشوهرم میخازنش، کم نیاره ویه زاپاس داشته باشه. دنیای عجیبی شده اگرباچشمهای خودم نمیدیدم باورم نمیشد