2737
2739
عنوان

با شوهرم قهرم و نمی‌دونم چه واکنشی نشون بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 137 بازدید | 22 پست
حالم خیلی بده این آدم مقاومت داره تو تغیرخودش  اصن دل چرکینم که اسمشو روگوشیم ببینم خودش زند ...

قربونت برم من عیبی نداره یه فرصت دیگه بهش بده که خودشو ثابت کنه. باهاش حرف بزن. خدا به اون عظمت بنده ی پشیمونش رو میبخشه بهش فرصت بده بگو دفعه بعدی وجود نداره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قربونت برم من عیبی نداره یه فرصت دیگه بهش بده که خودشو ثابت کنه. باهاش حرف بزن. خدا به اون عظمت بنده ...

من خیلی بی پناهم و همین برا خودش و اون خانواده شیادش شده که امتیاز 

من تحمل ندارم روحم آزردست دلم میخواد برسم یه جایی که نه صداشون باشه نه حرف و اسمشون 

انگار بختمو تواین خونه نحس و شوم بستن

2742
من خیلی بی پناهم و همین برا خودش و اون خانواده شیادش شده که امتیاز  من تحمل ندارم روحم آزردست ...

به شماره ی 1480 زنگ بزن اگه حالت خیلی بده مشاوره ی رایگانه عزیزم خیلی خوبه من خودمم حالم بد میشه به این پناه میارم

به شماره ی 1480 زنگ بزن اگه حالت خیلی بده مشاوره ی رایگانه عزیزم خیلی خوبه من خودمم حالم بد میشه به ...

من یکسال مشاوره میرم و تو این یکسال با بدبختی حالم یمقدار خوب شد

باشوهرمم دوبار رفتم عالی نتیجه داد ولی چه فایده وقتی این جهنم هستیم معلومه که تغیرش زیاد دووم نمیاره

اون می‌دونه این چندسال چقدر اذیت شدم روحم جسمم روانم 

ولی عوض اینکه همراهم باشه که باز اون جور نشم

بیشتر منو ولم می‌کنه توحال خودم

بعضی روزا بهم فشار میاد که طلاق بگیرم فقط سرحرف و رفتارا و توقعات شدیدا بالای خونوادش 

ولی بچم چی اصن کجا برم 

بخاطر یمشت اشغال آینده و زندگی بچمونم داره این وسط تهدید میشه

خیلی خستم دیروز تا دم صبح امروز صدبار توفکر مرگ و طلاق بودم ولی تهش چی تهش بچم بدبخت و بی‌پناه میشه

نمی‌دونم تاکجا باید ادامه بدم

2738