2733
2739
باید ۳ روز رژیم خیلی سخت بگیری 

اره گرفتم

فک کنم باید برم دکتر

آخه من یه وزن زیادی رو کم کردم 

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منو شما دقیقا هم قد و هم وزنیم😂😂 من ۷۷ بودم چند روزه شروع کردم الان ۷۵ ام 

کاش میرفتم زیر ۶۵ جدیدا اراده م کم شده

هرجای دنیایی دلم اونجاست. من کعبه مو دور تو میسازم. من پشت کردم به همه دنیا. تا رو به تو سجاده بندازم❤️  ❤️
2731
برای قد ما ۶۰ عالیه  من محاله رژیم رو بیخیال شم 😁

منم میخوام بگیرم دیگه.شما روزی وند کالری میخوری؟هفته ای وقدر کم کردی؟

هرجای دنیایی دلم اونجاست. من کعبه مو دور تو میسازم. من پشت کردم به همه دنیا. تا رو به تو سجاده بندازم❤️  ❤️
2738
من روزی ۱۰۰۰ نهایتا حلقه هم میزنم یک هفته دو کیلو 

آفرین چه خوب.منم دیگه شروع میکنم

بهترین رژیم کم خوریه و حذف قند و شکر و .....  در کنارش حتما باید پیاده روی یا ورزش باشه

منم از همین الان شروع میکنم

کالری شناری هم بکنیم یا نه؟

روزی 35 تا 40 دقیقه پیاده روی کنیم دوستان . موافقین؟  

سه روز پشت هم ۱۶ ساعته گرفتم  بازم نشد الان ۸ ماهه دیگه استپ زدم

ببین فست ۱۶/۸ باید هرروز بگیری

ولی شما سه روز در هفته فقط رفتی...جواب نمیده فست ۱۶/۸...از فست ۲۴ ساعته استفاده کن 

دلم میخواد ببینیم؛ یروز خوش همه...!!!!