2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انشالله به سلامتی عزیزم🥰دعاکن منم زایمان کنم از وقتم گذشت دیگه🥲

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تکنسین فوریت پزشکی👩🏻‍⚕️🩺💉💊🩹    اگر نظرم برخلاف نظرته 🙂 ریپ نزن ✋🏻 بحث نکن 🤫  دلمو نشکن ❌️ دلتو نمیشکنم 🚫۳۰ / ۷ / ۱۴۰۲ تیکر من آبی شد😍
انشالله به سلامتی عزیزم🥰دعاکن منم زایمان کنم از وقتم گذشت دیگه🥲

انشاالله شما هم زایمان راحتی داشته باشین و خودتون و کوچولوتون سالم باشین سوره انشقاق دعای نادعلی و معراج خیلی بخون حتی نمیتونی بیرون بری توی خونه پیاده روی کن این سوره و دعاها رو روی آب بخون و بخور من با همین کارا سر تاریخ سونو دردم گرفت از شب دردم گرفت تا فردا ظهر توی خونه تحمل کردم وقتی رفتم بیمارستان گفت پنج شش سانت دهانه رحمت بازه بعد دو ساعت هم بچم بدنیا اومد انشاالله شما هم همین امروز فردا درداتون شروع میشه

خدایا محرمی نیست که مرهم بنهد بر دل من  جز تو ای دوست که خود محرم اسرار منی
2742
انشاالله شما هم زایمان راحتی داشته باشین و خودتون و کوچولوتون سالم باشین سوره انشقاق دعای نادعلی و م ...

خیلی ممنونم عزیزدلم

انشالله شما و خانوادتون در پناه خدا باشید😘😘😘

الهی آمین دیگه خسته شدم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تکنسین فوریت پزشکی👩🏻‍⚕️🩺💉💊🩹    اگر نظرم برخلاف نظرته 🙂 ریپ نزن ✋🏻 بحث نکن 🤫  دلمو نشکن ❌️ دلتو نمیشکنم 🚫۳۰ / ۷ / ۱۴۰۲ تیکر من آبی شد😍
خیلی ممنونم عزیزدلم انشالله شما و خانوادتون در پناه خدا باشید😘😘😘 الهی آمین دیگه خسته شدم

درکت میکنم منم روزای آخر با اینکه عید بود حوصله هیچ کیو نداشتم خیلی روزای آخر سخت میگذره انشاالله شما هم دیگه زایمان میکنی راحت میشی عزیزم 

درکت میکنم منم روزای آخر با اینکه عید بود حوصله هیچ کیو نداشتم خیلی روزای آخر سخت میگذره انشاالله شم ...

الهی آمین

ممنون که درکم میکنی عزیزدلم

میدونی هروقت میرم بیمارستان کلی باهام بدرفتاری میشه همه فکر میکنن من یه مادر سنگ دلم که از خدامه بچم نارس دنیا بیاد

از ۳۶هفتس دکترم میگه بچت کاملا رسیدس ولی الان که دیگه ۳۹هفتم میرم بیمارستان میگن نارسه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الهی آمین ممنون که درکم میکنی عزیزدلم میدونی هروقت میرم بیمارستان کلی باهام بدرفتاری میشه همه فکر ...

بیمارستان که اهمیت نمی‌دن تا درد نداشته باشی بستری نمیکنن انشاالله همین امروز فردا زایمان میکنی زایمان کردی خبر بده  

2740
بیمارستان که اهمیت نمی‌دن تا درد نداشته باشی بستری نمیکنن انشاالله همین امروز فردا زایمان میکنی زایم ...

چشم عزیزم 

نمیدونم چکار کنم دردم بگیره خستم بخدا مهره کمرم شکستگی دارم اصن فلج شدم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چشم عزیزم  نمیدونم چکار کنم دردم بگیره خستم بخدا مهره کمرم شکستگی دارم اصن فلج شدم

نگران نباش استرس خوب نیست برات آروم باش و به خدا توکل کن منم فکر میکردم دردام قرار نیست خود به خود شروع بشه میخوای برو پیش دکتر بگو معاینه تحریکی بشی تا دردات شروع بشه

نگران نباش استرس خوب نیست برات آروم باش و به خدا توکل کن منم فکر میکردم دردام قرار نیست خود به خود ش ...

هعی🥲

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40