2737
2734

این به این پرنگی رو میگی نمیخواستی فعلا 😔❤️ هعی روزگار دوساله اقدامم کلا با عقدم دوسال و نیمه ازدواج کردم ولی شوهرم بچه دوست داره از همون اول گفت بیا اقدام کنیم اما همچنان نشده قدر بدون واسه منم دعا کن 

صبر اوج احترام به حکمت خداست 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این به این پرنگی رو میگی نمیخواستی فعلا 😔❤️ هعی روزگار دوساله اقدامم کلا با عقدم دوسال و نیمه ازدوا ...

قربون خدا برم واسه کسی که نمیخواد با یبار میشه اونوقت....😔😔

ناراحت نباش عزیزم ان شاالله تا سال بعد نی نی خوشگلت تو بغلته😍

دکتر اینا رفتی ببینی مشکل چیه ؟

قربون خدا برم واسه کسی که نمیخواد با یبار میشه اونوقت....😔😔 ناراحت نباش عزیزم ان شاالله تا سال بع ...

ممنونم از دعای خوبت واقعا آدم از کار خدا سر در نمیاره ....

ممنونم از دعای قشنگت ان شاءالله ...

آره پرولاکتین دارم تنبلی هم داشتم ولی یه بار که حامله شدم و سقط شد دکتر گفت خوب شدم مثل اینکه ...دعا کن برام خدا نی نی تو حفظ کنه برات 

2731
ممنونم از دعای خوبت واقعا آدم از کار خدا سر در نمیاره .... ممنونم از دعای قشنگت ان شاءالله ... آره ...

ان شاالله دامن شما و همه چشم انتظارا سبز بشه عزیزدلم 😍

راستی موقعی که اقدام میکنی پریود که شدی ببین روز تخمک گذاریت کیه 《معمولا ۱۲تا۱۴روز بعد از پریوده》 اونموقع یه روز در میون رابطه داشته باش میگن اینجوری شانس رسیدن اسپرم به تخمک خیلی بالا میره

ان شاالله دامن شما و همه چشم انتظارا سبز بشه عزیزدلم 😍 راستی موقعی که اقدام میکنی پریود که شدی ببی ...

آره عزیزم دکتر هم بهم گفت یه روز در میون رابطه داشته باش اما من شغل شوهرم یه جوری نمیشه بعد شوهرمم همکاری نمیکنه 😐😐 

ممنون عزیزم خدا فندق کوچولوتو حفظ کنه ❤️😍😍😘😘

2740
سلام عزیزم ان شاالله بحق فاطمه زهرا تا سال بعد نی نی خوشگلت تو بغلت باشه گلم😍🥰

ممنونم از دعای خیرتون مهربونم❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ان شاء الله فرزندانی سالم و صالح نصیبتون شه