2733
2739
عنوان

وقتی تو فامیل با یکی قهری و اون‌همه رو یارکشی میکنه چیکار باید کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 270 بازدید | 22 پست
خب میتونن نرن

قهر تو و اون به بقیه چه ربطی داره و اینکه مگه باید همه چیزو بهت بگن

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب میتونن نرن

نمیتونن که بخاطرِ شما رابطه های خودشونو کات کنن که.چقد پرتوقعی

خوبه با تو هم کات کنن؟؟؟؟

طرف بخاطرِ مادرش هم اینجوری کات نمیکنه که تو انتظار داری

توقعتو بیار پایین.شما دوتا قهرین قرار نیست همه به هم بریزن

2742
اونجا که آدمای قبلی از زندگیت میرن خدا آدمای جدیدی وارد زندگیت میکنه

البته تو شرایط تو بودم متاسفانه مجبور شدم سوری با طرف آشتی کنم تحمل تنهایی رو نداشتم درونگرا هستم

👑السلام علیک یا صاحب الزمان👑                                        و خدایی که به شدت جبران می کند❤️✨️

فقط میتونم بگم اصلا به روشون نیارکاملابی تفاوت باش حتی اگه ازلجت اومدن تعریف کردن کجاهارفتن چیکاراکردن فقط لبخندبزن بگو امیدوارم بهتون خوش گذشته باشه اونامیخوان حرصت بدن☺️

وتونباید حرص بخوری تنهاراهش همینه

چجوری حذف کردی یاد منم بده

منو دخترعموم هم خیلی خوب بودیم چون همسنیم از کوچیکی باهم بزرگ شدیم دوسال پیش بحثمون شد و وقتی تو جمع میرفتم حس کردم احترامی ک ب اون میزارن خیلی بیشتر از من جالب این جاست همسونم پشتش پیش من بد میگفتن ولی خدا شاهده ی بارم من بدشونگفتک و قایمکی دعوتش میکردن خونهاشون و.... تا ی روز تصمیم گرفتم با همشون قطع رابطه کنم خطمو عوض کردم مراسمات مثل عبد و ... ب هیچکی زنگ نزدم تبریک بگم از اینستا آن فالوشون کردم پی اماشونو محدود کردم ک فقط بتونم بخونم و جواب ندم و چندبارم کدمهمونی دعوام کردن نرفتم و....

2740