2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو کارهاش با من مشورت نمیکنه زیاد مخفی کاری میکنه توی خونه بغلم کنه و بوسم کنه و اینا نیست 

خب تو برو سمتش بغلش کن بوسش کن اونم ببوسه

اینکه نمیگه جزئبات کارشو اخلاقشه ربطی به علاقش بتو نداره

2731
بچه هم داری ؟منم ۳۶ سالمه 

نه 

یه دوقلو داشتم زود بدنیا اومدن

چهارسال پیش

عاشق بچه ام

بخاطره بعضی اتفاق ها دوساله زندگیم جهنمه

بخاطره اینکه بچه دار شم وایسادم

دوست عزیز لطفا لایک نکن ممنون

من چیکار کنم 

میگه دوست دارم شاید روزی ۵بار مثلا ولی باز حس نمیکنم از ته دلشه چجور باید به حسش اعتماد کنم؟

اابته محبت عملی زیاد داره مثلا مریض شم ولم نمیکنه مدام جوشونده ودارو میاره یا نمیزاره شب برم خونه بابام میگه من تنهاا دق میکنم یا اگر کسی چیزی بگه بهم خودش واکنش نشون میده وناراحت میشه ولی نمیدونم چرا باز نمیتونم به حسش اطمینان کنم

در این گه گه کُه کَه کَه کُه ناگه واز این حرفا....
منم اصلااا اهل محبت کردن نیستم 

پس دقیقا داستان‌همینه

حدس میزدم

دوست داره ولی چون اصولا ابراز احساس برای مردها سخته اونا نیازمند دلبری و‌ابراز همسرشونن

همسر منم همینه سختشه اینچیزا بسکه زندگی و‌ بازار سخته این طفلیا زمخت شدن

اما‌من انفدر بهش میچسبم‌ از رو میبرمش

شوهرته محرمت بچسب بهش

شوهرمن مثل هوای بهار میمونه یه روز اینقدر کارای عاشقانه انجام میده 

یه روزم اینقدر بی تفاوت وسرده که 

ازش میپرسم تو واقعا منو دوست داری 

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
من چیکار کنم  میگه دوست دارم شاید روزی ۵بار مثلا ولی باز حس نمیکنم از ته دلشه چجور باید به حسش ...

شوهر منم اینجوره مریض بشم هوام را داره تو کارا خونه کمک میکنه ولی بی ادب هم هست به حرفام گوش نمیده..