2737
2734
مرسی عزیزم باید برم اونجا قسمت ناباروری ش ویزیت شم اول درسته؟

نوبت هاش ک اینترنتی هست. بیمارستان آرش هم فقط مخصوص زنان. با نوبتت و مدارک ت برو اونجا برات تشکیل پرونده میدن. 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برو همون مراکز بهتر سردرمیارن! بعد تیم پزشکی دارن از جنین شناس تا متخصص زنان و اورولوژی و... همه چی ...

من از وقتی لوله مو از دست دادم حامله نمی شم.چند بار سونو دادم همیشه تخمدانی که لوله نداره فولیکولش بزرگتره بدبختی آزمایش هورمونی م سالمه شوهرمم سالم .هفته دیگه میخام برم دکتر گیاهی یک ماه دارو بخور یم بعدش دیگه برم مراکز ناباروری 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

میخاین همینجا بپرسین اگر در حد اطلاعاتم بود جواب میدم

با اجازه اسی مرسی.یکی از اشناها با شوهرش تو مراحل طلاقه شوهره همیشه با کارت مادرش واسه این خانم واسه خرج خونه یا خرید و خرج بچه ها پول واریز میکرده ب کارت خانم الان رفته مادرشو انداخته جلو ک ب خاطر طلبت از زنم شکایت کن و دادگاه رفتن و قاضی هم این خانم بنده خدارو مقصر و بدهکار دونسته تقریبن دویس میلیون شده ک باید برگردونه به مادر شوهر آیا میتونه اعتراض بزنه یا مجدد شکایت کنه؟

......خدایا ب توکل نام اعظمت.
2731
با اجازه اسی مرسی.یکی از اشناها با شوهرش تو مراحل طلاقه شوهره همیشه با کارت مادرش واسه این خانم واسه ...

تو این دعواها، شکایت متقابل میکنن. خانم میتونه بابت تمام همون سالها مطالبه نفقه خودش و بچه هاش بده و مطالبه اجرت المثل بکنه، تو این مدت هم اعتراض میزنه 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
من از وقتی لوله مو از دست دادم حامله نمی شم.چند بار سونو دادم همیشه تخمدانی که لوله نداره فولیکولش ب ...

اگه نشد حتما برو دیگه، چون شوهرت سالمه iui اصلا انجام نده.

با دارو نشد فقط ivf کن

کاربری خودم نیس ، تاپیک های قبل تاریخ فروردین ۴۰۲ گردن نمیگیرم 🤣  😂 کاربری خودم پریده بیرون هرکاری کردم رمزش بازیابی نشد ، این مال دوستمه دیگه لازم نداشت😘
اگه نشد حتما برو دیگه، چون شوهرت سالمه iui اصلا انجام نده. با دارو نشد فقط ivf کن

من بچه اولم بعد دوماه باردار شدم بچه دوم هم دوماه که خارج رحمی شد لوله از دست دادم.بعدش نازا شدم.خدا کنه لاقل با ای وی اف نتیجه بگیرم نمی دونم چرا اینجوری شدم من.

من بچه اولم بعد دوماه باردار شدم بچه دوم هم دوماه که خارج رحمی شد لوله از دست دادم.بعدش نازا شدم.خدا ...

حتما نتیجه میگیری!

شاید استرس داری...

البته همون یه لوله که میگی هم شانستو نصف میکنه ، یا استرس و فکر و خیالی که بابت سقط و عمل و این چیزا کشیدی خیلی تاثیر داره تو باردار نشدن!

تا حد امکان سعی کن ریلکس و خونسرد باشی که وقت و هزینه ای که صرف میکنی هدر نره.

انشاالله زود نتیجه بگیری❤️

کاربری خودم نیس ، تاپیک های قبل تاریخ فروردین ۴۰۲ گردن نمیگیرم 🤣  😂 کاربری خودم پریده بیرون هرکاری کردم رمزش بازیابی نشد ، این مال دوستمه دیگه لازم نداشت😘
حتما نتیجه میگیری! شاید استرس داری... البته همون یه لوله که میگی هم شانستو نصف میکنه ، یا استرس و ...

اره خیلی استرس وشوک روحی داشتم بعدش اینجوری شد .توکل به خدا .ممنون 

اره خیلی استرس وشوک روحی داشتم بعدش اینجوری شد .توکل به خدا .ممنون 

❤️