2733
2734

من☹️

اتفاقا امروز داشتم به همین وسط کوزتی هام فکر میکردم

چقدر خوبه مرد روز تعطیل واسه زن و بچش وقت میزاره و اونا رو میبره بیرون

ما هیچ ما نگاه ما حسرت😔

البته بنده خدا خودش هم تفریحی نداره همش سرکاره و خسته ☹️ لعنت به گرونی که هرچی میدوئیم باز لنگیم

میشه یه صلوات از ته‌ته قلبت واسه درست شدن شغل همسرم بفرستی. ممنون دوست عزیزم😘😘😘😘😍😍😍😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
من☹️ اتفاقا امروز داشتم به همین وسط کوزتی هام فکر میکردم چقدر خوبه مرد روز تعطیل واسه زن و بچش وقت ...

من که شوهرم حتی روز جمعه هم میره سرکار

فقط 10 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا خودت کمک کن 
من که شوهرم حتی روز جمعه هم میره سرکار

ما هم همینیم

هیچ وقت نه تعطیلات داریم نه جمعه

۶صبح میره ۹ ۱۰ شب میاد☹️

ما به درک این طفل معصوما گناه دارن خب همش تو خونه 

میشه یه صلوات از ته‌ته قلبت واسه درست شدن شغل همسرم بفرستی. ممنون دوست عزیزم😘😘😘😘😍😍😍😍
ما هم همینیم هیچ وقت نه تعطیلات داریم نه جمعه ۶صبح میره ۹ ۱۰ شب میاد☹️ ما به درک این طفل معصوما گ ...

دقیقا بچه ها هم ازبس تلویزیون نگاه کردن روانی شدن مثل خودمون اصلا انگیزه ای برامون نمونده

فقط 10 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا خودت کمک کن 
2740
خب خودتون برنامه ریزی کنین برین بیرون مگه حتما باید شوهراتون باشن 

عزیزم با بچه کوچیک بدون ماشین کجا بریم؟

تو تهران و شهرهای بزرگ بدون ماشین خودت رو به مراکز تفریحی رسوندن سخته و هزینه بره...بچه ات هم کوچیک و شیطون باشه تو شلوغی سخته و استرس زاست که گم نشه و بلایی سرش نیاد.....تازه بهت نمیچسبه تنهایی...مگر اینکه با دوست و فامیل بری که اونم نمیشه هر جمعه آویزون بشی...حالا منت اش بکنار‌‌‌..

البته تو شهرهای کوجیک و روستا هم باشی باز هم مراکز تفریحی خاصی نداره و بدون همسرت و بدون ماشین بازم عملا نمیشه خوش گذروند..

حداقل من تنهایی نمیتونم با بچه دو ساله فوق شیطون برم پاساژ و یا پارک دور از خونه

با دل های مهربونتون برای شفای عاجل مادرم و دخترم دعا کنید🤲🙏❤