2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم ان شاالله که مشکلتون حل بشه 

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌
2740
ن اوکیه اخه اینجا پیش اومده بود از این چیزا بخاطر اون شوخی ناراحت کننده نیس❤️

خجالت داره تو تاپیک ملت دیگ دست از مسخره بازیاتون بردارین طرف اومده از بدبختیاش نوشته و تنها راهش واسه رهایی میایین مسخره بازی و هر هر که چیو ثابت کنید 

شعور احترام به عقاید همو ندارین لااقل به دردای هم احترام بزارین

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂
خجالت داره تو تاپیک ملت دیگ دست از مسخره بازیاتون بردارین طرف اومده از بدبختیاش نوشته و تنها راهش وا ...

شوخی کردم اسی فضاش عوض شه وگرنه توهین کردم؟!!!مشکلشو مسخره کردم؟!! چیکار کردم مگ

شوخی کردم اسی فضاش عوض شه وگرنه توهین کردم؟!!!مشکلشو مسخره کردم؟!! چیکار کردم مگ

هر سخن جا و هرنکته مکانی دارد 

خوبه تو اوج ناراحتی یکی بیاد عقیده شمارو مسخره کنه(چه درست چ غلط ب هرحال اسی اینو تنها راه دیده واسه نجات) 

اگ فک میکنین نکردین لطفا برگردین عقب و اولین پیامتون رو بخونید 

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂
صبر کن جواب میده  اگه دوست داری بگو چی شده

خدا کنه جواب بده دارم میمیرم 

میخوام یکی که رفته ولم کرده برگرده خودش و پشیمون بشه

من امید دارم به رسیدن روزای خوب😍😍کاربری واگذار شده