2737
2739
عنوان

دخترم صحنه ل*ب گرفتن دیده!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 4111 بازدید | 131 پست
میگم گوشی نداره تو این سن. ینی مطمئنم با این صحنه ها مواجه نشده. بعدم در جریان این موضوعات زناشویی ه ...

کلا دختر خوبی داری عزیزم .کار با گوشی داشتنش ندارم خیلی بهش محبت کن که ی وقت سر کمبود محبت سمت کسی نره .بهترین کار اینکه با مشاور صحبت کنی

#انسانیت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خیلی فکر کردم😁😁

خدا نکشتت😅🤣

پیشنهادت واقعا عمیق بود

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
2740
یعنی تا حالا تو تلویزیون یا اینترنت ندیده بوده؟ سنش کم نیست بچه ها این سنی همه چی رو میدونن دیگه لب ...

اونکه امکان نداره ندیده باشه.ولی رابطه بین دختر و پسر با رابطه بین دوتا دختر خیلی فرق میکنه..! من خودمم با این سن صحنه رو برای هنجنس بازا ببینم چندشم میشه..اونم دقیقا جایی که ادم انتظار نداره ببینه😅

عادی نبود ولی برام عادی شد ولی روی روح و روان تاثیر میزاره ولی از سن15به بعد باید خود مامانا توضیح ...

خودم براش توضیح داده بودم قبل این ماجرا. ولی همه حرفش اینه موقع ورود به کلاس اصلا انتظار دیدن اون صحنه رو نداشته یهو دیده شوکه شده بچه. بعدم چندشش شده

وای خیلی بده، من توی خوابگاه دیدم این صحنه رو البته خیلی بدتر🥺 زمان زیادی ازش میگذره ولی بازم یادم ...

اره واقعا زمان همه چیو حل میکنهگ ولی کاش این اتفاق نمیفتاد...مدارس به چه جاهایی که کشیده نمیشه!