2737
2734
عنوان

رادیولوژی یا پرستاری؟

| مشاهده متن کامل بحث + 297 بازدید | 43 پست
قبل انتخاب رشته میگفتن قطعا پرستاریا .انتخاب رشته سخت تر از خود کنکور دادنه پیر شدم 

بخاطر اینکه داخلش نیستن بدونن بازار کار این رشته ها چجوریه

جماعت از دور میگن فلان رشته 

درحالیکه بازار کار رشته مهمه که رادیولوژی بازار کار نداره 

کل بیمارستان مگه چقدر به کارشناس پرتوشناسی احتیاج داره؟

تو شهر ما بزرگترین بیمارستان یدونه گفتار درمانی برداشته 

رادیولوژی هم همینطور نهایتا ۴ نفر 

دوست قشنگم یه صلوات برای حال خوبم مهمونم کن،بعد بهم بگو که منم برات صلوات بفرستم❤️😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تجربی خیلی دوست داره بره اون هم پرستاری...بعد میگم رشته ی سختی نیست تو دبیرستان راحت هست

رقابت زیاده همین پرستاریم فک میکنن راحته و اسم می‌زارن آمپول زن وگرنه رتبه خوب میخواد و خوندن زیاد اگه دخترتون درس خونه بیاد تجربی اگه نه الکی پشت کنکور هی میمونه عمرش تلف میشه .

کاربری دست دو نفر👧
عزیزم دیگه آدم عادت میکنه به شرایط هرچقدر هم دلگیر باشه

من خودم یه ماه تو بیمارستان بودم هنوز دارم قرص آرامبخش میخورم شبا نمیتونم بخوابم از بس آدم جلوم مرد و ادمایی دیدم بین این دنیا و اون دنیا قطع نخاع شده سرطان گرفته خلاصه داغون شدم

بهشتم اونورش باشه به این برزخ نمی ارزه...
2731
پرستاری سخته ولی رادیو راحت تره بخاطر این گفتم اما پرستاری استخدامی و خیالت راحته

رادیو اصلا بگیم تو محل کار بیکار و راحت و حقوق بالا وقتی استخدامی نداره نمیشه ک ازش استفاده کرد .خودمم موندم واقعا میگم نکنه اشتباه کردم

کاربری دست دو نفر👧
من خودم یه ماه تو بیمارستان بودم هنوز دارم قرص آرامبخش میخورم شبا نمیتونم بخوابم از بس آدم جلوم مرد ...

وقتی شغلت کادر درمان باشه به مرور عادت میکنی و سعی میکنی بهش فکر نکنی 

چون مرگ و زندگی دست خداست،درسته آدم با مرگ افراد ناراحت میشه ولی اینکه هر روز بخواد گریه کنه خودش داغون میشه

دوست قشنگم یه صلوات برای حال خوبم مهمونم کن،بعد بهم بگو که منم برات صلوات بفرستم❤️😍
من خودم یه ماه تو بیمارستان بودم هنوز دارم قرص آرامبخش میخورم شبا نمیتونم بخوابم از بس آدم جلوم مرد ...

شما پرستارین؟ دبیری هم میاوردم ولی گفتم علاقه الان با بچه مثل چی تو گل گیر کردم نه راه پس دارم ن پیش

کاربری دست دو نفر👧
2738
من اگر رادیو کارش بود میرفتم این ک هی میگن کارش نیست نمی‌دونم در چه حده و چقدر واقعا اشباعه علاقه اص ...

همون پرستاری رو برو بازار کارش از همه بهتره البته دل سنگ میخواد و مجبوری دلسنگ بشی

بهشتم اونورش باشه به این برزخ نمی ارزه...
کدوم بی سوادی گفته پرستاری بهتر از رادیو هست

شما چ سالی کنکور دادی ؟ هرساله جو رو ی رشتست الآنم پرستاریه چند تا رادیولوژی ها هم دیدم میگفتن بزن پرستاری مشاور هم گفت بزن پرستاری دیگ نمی‌دونم شانس منه

کاربری دست دو نفر👧
شما چ سالی کنکور دادی ؟ هرساله جو رو ی رشتست الآنم پرستاریه چند تا رادیولوژی ها هم دیدم میگفتن بزن پ ...

برو بیمارستان از کسی که این کاره هستم بپرس هم رادیولوژی هم پرستار من بودم این کارو میکردم

دو تاش خوبن ولی رادیولوژی میتونی مطب بزنی 

چرا اطلاعات غلط میدید؟ اون متخصص رادیولوژی و سونوگرافی که می‌تونه کلینیک بزنه . رادیولوژی رشته لیسانس که فارغ‌التحصیل هاش رادیوتکنولوژیست هستن و فقط میتونن برای بقیه کار کنن