2733
2734
ن اصلااا ولی نمیدونم چجور حلش کنم 

صحبت کن،با خودش یا بزرگ‌ترش

حتما با مشاورپتنهایی حرف بزن دیدی راهی نبست از الان برکرد ولی قبلش همه تلاشت  رو بکن بعد برو سراغ جدایی 

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از همین الآن بدون بهترین کار رو کردی آفرین بهت کاش عقل تو رو خواهر من داشت...

مرسی عزیزم انشالله زندگی خواهرتم درس شه حال دلش خوب شه هرچی ب صلاحشه براش پیش بیاد بلاخره ادم از اینده خبر نداره خواهر شمام بنده خدا جونیش ب پای ی ادم نادان تباه کرده انشاللله ک حال دلش خوب بشه♥️✨🫂🌱

﮼هیچۍواسم‌مثلِ‌توقشنگ‌نیست دلبر!♥️👩‍❤️‍👨
ارع ۴ ساله عقدم ایشالا سرش به سنگ بخوره گلم چی بگم خودم درکت میکنم

اوووو چقد طولانی عزیزم چرا عروسی نکردی انشالله ک حل بشه مشکلت گلم

2731
مرسی عزیزم انشالله زندگی خواهرتم درس شه حال دلش خوب شه هرچی ب صلاحشه براش پیش بیاد بلاخره ادم از این ...

ممنون عزیزم اره اونم می‌گفت فکر نمی‌کردم بد باشه  ولی رفته رفته بدتر شد و...خدا برات بسازه عزیزم و هر جور ک خوبه و بهتره برات پیش بیاره❤️😘

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
ممنون عزیزم اره اونم می‌گفت فکر نمی‌کردم بد باشه  ولی رفته رفته بدتر شد و...خدا برات بسازه عزیز ...

ممنونم از دعای قشنگت دوست گلم،🫂🌱✨♥️

ازه متاسفانه🙂💔نقطه ضعفم همینه

ببین جدایی اخرین راهه چون دوسش داری میگم بعضی وقتا درد نداشتن خیلی بدتره اگه میتونی یه مدت ازش دور باش یه ده روزی برو خونه پدرت نه برا قهرا بهش بگو میخوام یه ذره روانم بهتر بشه تواون ده روز اصلا باهاش صحبت نکن اول ببین میتونی بدون اون زندگی کنی سختت نیس چون عزیزم بعد از طلاقم زندگی گل و بلبل نیس خیلی سخت تر نیشه 

منم یه مدت همش به خودن میگفتم جدا میشم جدا میشم مال منم رفبق بازه بعدش این کارو کردم دیدم اصلا بدون اون نمیتونم زندگی کنم وحشتناک بود این باعث شد با یه دید دیگه ای به زندگیمون نگا کردم و فکر جدایی رو براهمیشه از فکرم انداختم بیرون  

ببین جدایی اخرین راهه چون دوسش داری میگم بعضی وقتا درد نداشتن خیلی بدتره اگه میتونی یه مدت ازش دور ب ...

اره عزیزم درسته حرفاتون قبول دارم منم اینکارا کردم تحمل دوریشاندارم باور نمکنم من یروزی ب فکر طلاق بیوفتم اما بریدم خستم کرده کردع واقعا تحمل کاراش برام سخت شده،🤦🏻‍♀️🥲

2740
اره عزیزم درسته حرفاتون قبول دارم منم اینکارا کردم تحمل دوریشاندارم باور نمکنم من یروزی ب فکر طلاق ب ...

میدونم قشنگ درکت میکنم خیلی سخته چی بگم خدا همشونو سرعقل بیاره خدا بهترینارو برات بسازه ❤️

میدونم قشنگ درکت میکنم خیلی سخته چی بگم خدا همشونو سرعقل بیاره خدا بهترینارو برات بسازه ❤️

عزیزدلمی فداتشم مرسی انشالله شمام ت این سال جدید اتفاقای خوب قشنگی براتون رقم بخوره ایام ب کامتون باشه،♥️🌱🫂

قربونت برم همچنین،،، چون رفیق بازی از زندگی انداختتش فکر هیچییی نیس

تا تو عقدی یه فکر درستی بکن دختر از سرش بنداز

2706