2737
2739
عنوان

با این شرایط تو طلاق میگیرید

| مشاهده متن کامل بحث + 149 بازدید | 22 پست

واقعا اگر معتاد بود ولی مرد بود

مردونه بود خیلی بهتر بود

طلاق رو مطمئن نبودم که بگیرم ولی حالک از شوهرت بهم خورد

مرد باید پناهگاه باشه نه اینکه ظریف و لطیف باشه و قهر کنه و کمکش کنی برا کارها😐

اه اه اه

چه در سقوط؛ چه در صعود؛ در همه حال الحمدلله🤲🏼
این که میگی هم جنس بازه خیلی بد هست اخرش که چی  عیب های دیگشم کم نیست

نیست ولی ب نظرم گرایش داره خیلی کم

یکم مشکل جنسی داره فانتزی های که تو رابطه ازشون صحبت میکنه حتی اگ واقعی نباشه .مثلا میگه دو تا زوج با هم

معلم خیاطی دوره نازک دوزی هستم شاگردای زیادی از همین سایت دارم و همچنین معلم زبان انگلیسی با ۵ سال سابقه تدریس .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا اگر معتاد بود ولی مرد بود مردونه بود خیلی بهتر بود طلاق رو مطمئن نبودم که بگیرم ولی حالک ...

خودمم حسم اینه. در کنارش حس زن بودن نمیکنم آنگاه من مرده اونم 

ولی میترسم بعد ازدواج کسی رو پیدا نکنم که انقدر دوسم داشته باشه.

معلم خیاطی دوره نازک دوزی هستم شاگردای زیادی از همین سایت دارم و همچنین معلم زبان انگلیسی با ۵ سال سابقه تدریس .
نیست ولی ب نظرم گرایش داره خیلی کم یکم مشکل جنسی داره فانتزی های که تو رابطه ازشون صحبت میکنه ...

تاثیرات فیلم هست.

متاسفم باید بگم خیلی‌ها بودن که همینجوری آهسته آهسته به پای عمل کردنش هم رسیدن و انجام دادن.

2731
خودمم حسم اینه. در کنارش حس زن بودن نمیکنم آنگاه من مرده اونم  ولی میترسم بعد ازدواج کسی رو پی ...

حالا دوس داشتن برات نون و آب میشه؟

مثلا چکار میکنه که ممکنخ کسی دیگه برات انجام‌نده؟

تاثیرات فیلم هست. متاسفم باید بگم خیلی‌ها بودن که همینجوری آهسته آهسته به پای عمل کردنش هم رسیدن و ...

اره پو  رن زیاد میبینه. 

نمیدونم دلم و ب چیش خوش کردم حق طلاقم دارم

نیست ولی ب نظرم گرایش داره خیلی کم یکم مشکل جنسی داره فانتزی های که تو رابطه ازشون صحبت میکنه ...

خوب پس ابروت باهاش در خطره ممکنه اول بگه بعد بزارن تو عمل انجام شده بدبخت سی بی مهر طلاقت بده 

بچه نباش حتما به برادر یا پدرت بگو کم مسأله ای نیست سعی کن ازش تو پیام صحبت بندازی فانتزیشو بگه بتونی مدرک کنی جداشی 

امید دارم بچه نداشته باشی

2740