2733
2734
برا اینده میخام خب،، ولی خحالت میکشم،،، مثلا اوندفعه گف ی تومن میدم برا فلان جیز ک بری،، گفتم باش،، ...

تو بگو اخجون ببین میده یا تعارف میزنه فقط از حرف تا عمل کلی فاصله هست ،تو الان بااین حرکتت که میگی نه نمیخوام از کجامیخوای متوجه بشی ادم حرفه فقط یا عملم میکنه!

خب بحث الان در مورد خرج کردن آقا برای خانوم هست نه استقلال مالی خانوم

نظر من اینه که خانم ها با خرج کردن بیشتر مرد  عزت و ارزششون پیش مرد بالا نمیره . به هر دلیلی مرد خرج کنه وظیفشه ولی  معنیش این نبست که چون بیشتر خرج میکنه احترام بیشتری برای خانمش قائله. 

و اینکه منظور من از استقلال زن این نیست که زن خودش فقط خرج کنه .منظور اینه که  ارزش خودشو با پول خرج کردن مرد پایین نیاره. باید از نگاه مرد توانا باشه و مناعت طبع هم داشته باشه .زنی که مثلا میگه  با مکر  از،شوهرش پول میگیره زن جذابی برای مردها نیست.  

...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو بگو اخجون ببین میده یا تعارف میزنه فقط از حرف تا عمل کلی فاصله هست ،تو الان بااین حرکتت که میگی ن ...

وای بگم اخجون؟؟ عمراا، میمیرم از خجالت

دادن ک میده،، من خودم نمیزارم

الان بخام پول تزریق ژل ازش بکیرم جطو پیش بکشم حرفشو ک خودش بگه میدم و ضایع نباشه؟؟ 

🦋🌱
نظر من اینه که خانم ها با خرج کردن بیشتر مرد  عزت و ارزششون پیش مرد بالا نمیره . به هر دلیلی مر ...

مردی که عاشق همسرش باشه با جون و دل دوست داره بهترین هارو برای همسرش فراهم کنه

و هرچی که همسرش می‌خواد نه نمیگه

این یه واقعیته 

شما اگر وسیله ای رو گرونتر بخری بیشتر مراقبش هستی و برات ارزش بیشتری داره

میدونم الان میگین زن وسیله نیست ولی این صرفا یک مثال هست😊

Afsaneh_67 هستم…..هرکسی با من مشکل داره،مشکل گشا ابوالفضل😂
2731
وای بگم اخجون؟؟ عمراا، میمیرم از خجالت دادن ک میده،، من خودم نمیزارم الان بخام پول تزریق ژل ازش ...

بگو میخوام فلان مدل بزنم ژل لبمو پول کم دارم باید بمونم تا جمع کنم این ماهم نمیشه برم(حالت ناراحت لبو لوچتو اویزون کن)😂 ببین میگ من بت میدم بقیشو ،یجور نگو که همشو قراره اون بده بگو نصفشو بده

وای بخدا خجالت میکشم، تو دلش نگه نداره و فلان😄 راه دیگه ای سراغ نداری

خب نداری دیگ تو دلش چیو نگه دیگ وقتی نداری میگی اقا پول بده عزیزدلم یادت باشه تو خجالت بکشی یکی دیگ خجالت نمیکشه و این اقا حس حامی بودنشو رو اون اجرا میکنه خواهرانه دارم بت میگم عقل داشته باش

2740