2737
2739
عنوان

اسمش‌چیه؟روانی‌شدن؟عشق؟🚶🏻‍♀️💔✨

| مشاهده متن کامل بحث + 256 بازدید | 39 پست
خدا از دهنت بشنوه🥺❤️ چشم(: ما تا اونموقع هم صبر میکنیم

آره بهتره صبر کنی و امیدوار باشی اونی که میاد جلو دسر خالت باشه اگر نشد تو بگو

انشاالله که بهترینا اتفاق می افته برات دوستم❤️

آره بهتره صبر کنی و امیدوار باشی اونی که میاد جلو دسر خالت باشه اگر نشد تو بگو انشاالله که بهترینا ...

انشالله

مرسی عزیزم همچنین برای شما❤️

خوش باشه هرکی بدون ما خوشبحالشه(:

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یمدت خیلی سرش اذیت شدم چون رفیقم میدونست که تا چه حد طرفو میخام ولی رفت باهاش به فکر کات افتادم و وق ...

عجب آدمی ولی به این فکر کن اگه طرف تو رو میخواست با رفیقت اوکی نمیشد ولی در کل دوستی تون فکر کنم مثل سابق نباشه

عجب آدمی ولی به این فکر کن اگه طرف تو رو میخواست با رفیقت اوکی نمیشد ولی در کل دوستی تون فکر کنم مثل ...

قطعا همینطوره 

رابطمونم به نسبت سردتر شده و من حس و اعتماد قدیمو بهش ندارم

2731
2738
عاقا هرچه سریعتر برو مشاوره و یکاری کن یادت بره من رو یکی از فامیلامون این حس مسخره رو تو بچگی داشت ...

خانوادم با مشاوره کنار نمیان؟مشکلت چیه ؟چی کم داری که میخای بری مشاوره؟طرز فکر خانوادمه

خوش باشه هرکی بدون ما خوشبحالشه(:
خانوادم با مشاوره کنار نمیان؟مشکلت چیه ؟چی کم داری که میخای بری مشاوره؟طرز فکر خانوادمه

مگه باید چیزی کم داشته باشی ک بری مشاوره؟!!  میگم برو مشاوره یادت بره عشق و عاشقیت

هرچند پشیمون شدم از گفتنش به نظرم بیخیال بچسب بهش