2733
2739
عنوان

شده تمرین کنین غیبت کسیو نکنین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 182 بازدید | 29 پست

اره تمرین میکنم

چون فامیل هم مذهبی هستند وسطش یکی میگه غیبت نکنیم

اتفاقا ما خیلی حرف داریم برا زدن غیر از غیبت

مثلا پیج پارچه نشون میدیم

مدل لباس

ما خانوادگی از عروس و دختر خیاطیم

با خواهرم از هنر

از خاطرات گذشته

از روزمره بچه

همه چی

خدا لعنت کنه همه ی زن ومردهای متاهل خیانتکار را
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من به همین دلیل دوست ندارم غیبت کنم و جدا از این بدگویی دیگران اول شخصیت خودت رو میبره زیر سوال ۹۰ ...

نه همش

مثلا من زورم به مادر شوهر پدر شوهرم نمیرسه پشت سر ابادشون میکنم🤣🤣

ولی من همیشه مواظبم غیبت نکنم تا یادم هست

2731
نه همش مثلا من زورم به مادر شوهر پدر شوهرم نمیرسه پشت سر ابادشون میکنم🤣🤣 ولی من همیشه مواظبم غیب ...

منم از کسی بدی دیدم در حقم

و فقط سعی کردم ازشون فاصله بگیرم

باز هم نخواستم بدشون رو جایی بگم و اگه گفتم هم عذاب وجدان میگیرم و احساس بدی بهم دست میده

چون با خودم میگم حتما اون شخص برای من خییییلیییی مهمه که وقتم رو دارم صرف میکنم در رابطه باهاش و چقدر منو داغون کرده که دوست دارم بدش رو بگم🥲

یه چیز یادتون بدم اگر تو یه جمع نشستید و میخواهید غیبت نباشه  بگید بسم الله الرحمن الرحیم و ص ...

شما تو دلت اینو میگی؟ بعد چجوری میخواد تاثیر داشته باشه؟ 

از نظر من آدما وقتی چشماشون پر اشکه و برق میزنه و همزمان دارن میخندن، خیلی خوشگل میشن. من اون لحظه رو از نوع شادش براتون آرزو میکنم 🌿.. 
منم از کسی بدی دیدم در حقم و فقط سعی کردم ازشون فاصله بگیرم باز هم نخواستم بدشون رو جایی بگم و اگه ...

اتفاقا منم تا اخر شب اعصابم خورد میشه

دوری نمیشه چون هم همسایه هستیم  و هم پدر شوهرم هست

دارم تلاش میکنم جواب ندم. غیبت نکنم .جواب فحش ندم .توهین نکنم

خیلی بهتر شدم

2740

چندسال قبل یه کتاب خوندم (تفسیر سوره حجرات آقای قرائتی)

در مورد گناهان زبان بود

اینقدر عواقب غیبت وحشتناکه 

اگه به غیبت کسی گوش بدیم و از اون طرف دفاع نکنیم ،هیچ فرقی با غیبت کردن نداره و توی گناهش سهیم هستیم 

و میگن کسی که شنونده غیبت کسی باشه و از اون فرد دفاع نکنه ،توی دنیا و آخرت خوار و ذلیل میشه

و اینکه اگر غیبت کنی یا بشنوی تمام اعمال خوبت می‌ره برای طرف مقابل و اگر اعمال خوب نداشته باشی ،گناهای اون طرف میاد برای تو

شما تو دلت اینو میگی؟ بعد چجوری میخواد تاثیر داشته باشه؟ 

اره تو دلم میگم

خوب تاثیر داره 

تو نت گشتم فقط همین را به زور پیدا کردم برا غیبت نکردن

اره تو دلم میگم خوب تاثیر داره  تو نت گشتم فقط همین را به زور پیدا کردم برا غیبت نکردن

اهاا

فقط برای خود ادمه؟ من فکر کردم کلا اون جمع غیبت نمیکنن. میگم.. اخه نمیشه که بقیه رو کنترل کرد😂. نهایت ادم بتونه خودشو کنترل کنه

از نظر من آدما وقتی چشماشون پر اشکه و برق میزنه و همزمان دارن میخندن، خیلی خوشگل میشن. من اون لحظه رو از نوع شادش براتون آرزو میکنم 🌿.. 

[QUOTE=335871147]اهاا فقط برای خود ادمه؟ من فکر کردم کلا اون جمع غیبت نمیکنن. میگم.. اخه نمیشه که بقیه رو کنترل کرد...[/QUOT

تو نت نوشته تو اون جمع غیبت نمیشه

واگر یه جمع را بخواهید ترک کنید این ذکر را بگید پشت سرتون غیبت نمیکنن

حالا یه بار که تو جمع بودی بگو اثرش را ببین

[QUOTE=335871147]اهاا فقط برای خود ادمه؟ من فکر کردم کلا اون جمع غیبت نمیکنن. میگم.. اخه نمیشه که بق ...

ممنونم 🌹

2706