2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
آی کیو به شوخی گفتم اونا رو واقعا جدی گرفتی باهوش؟

چرا فحش میدی کجای حرفم زشت بود حالا گزارشت میزنم تا بفهمی ای کیو کیه

کودکان بهزیستی حق زندگی دارند و آنها سزاور چنین حقی هستند به امید روزی که دیگر در بهزیستی کودکی نباشد💔🥲🌻 دقایقی در زندگی هست که دلت برای کسی آن قدر تنگ می شود که می خواهی او را از رویاهایت بیرون بکشیو در دنیای واقعی بغلش کنی... 🫂🫂💔

نرگس و سام

نباید اسم دوقلوها حتما شبیه هم باشه که 😍😁

کودکان بهزیستی حق زندگی دارند و آنها سزاور چنین حقی هستند به امید روزی که دیگر در بهزیستی کودکی نباشد💔🥲🌻 دقایقی در زندگی هست که دلت برای کسی آن قدر تنگ می شود که می خواهی او را از رویاهایت بیرون بکشیو در دنیای واقعی بغلش کنی... 🫂🫂💔
2740
آی کیو فحشه؟ نه مثل اینکه تو واقعا نرمال نیستی  اونقدر گزارش بزن که ...

که... بازم فحش دادی خیلی بی ادبی خیلی خیر سرت همجنسیم اینجوری برخورد میکنی💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩کیک یزدی ها نوش جونت باد💩🤣😂😂😂

که... بازم فحش دادی خیلی بی ادبی خیلی خیر سرت همجنسیم اینجوری برخورد میکنی💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩 ...

من فحش دادم؟؟؟؟؟؟؟

به خدا که یه ارزن شخصیت نداری

اون کیک ها بره توی حلق خودت درسته

نوش جونت

ما نگوییم بد و میل به ناحق نکنیم 
من فحش دادم؟؟؟؟؟؟؟ به خدا که یه ارزن شخصیت نداری اون کیک ها بره توی حلق خودت درسته نوش جونت

خب که چی؟؟😂🤣🤣😂😂