2737
2734
عنوان

چرا دستکش ظرفشویی واسه قالب دست مرد ساخته شده ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 128 بازدید | 21 پست
چون مردا باید بشورن  برااینم حق زن میخوای؟  مردا باید درب در دنبال حقشون باشن والا ن زنا

متأسفانه نمیشورن

به قومی مبتلا شده ایم که فکر میکنند که خدا جز آنها کس دیگری را هدایت نکرده. از ابن سینا
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم من دستم‌خیلی کوچولوعه سایزم میشه

سایزبندی داره دستکش آشپزخونه

جواب ریپلای نمیدم مگر اینکه مودبانه و منطقی باشه🙂.      👧 یه دختر ۲۳ساله ک عاشق کتاب خوندن📖،موسیقی گوش کردن🎧و عکاسیه📸///💖🌱عاشق خدامم خیلی مراقبمه
دیگه اینجوری صرفه اقتصادی نداره الانم ۳ تا سایز هست 

چقدر دلگیر کننده:((( زن بی ارزشه

به قومی مبتلا شده ایم که فکر میکنند که خدا جز آنها کس دیگری را هدایت نکرده. از ابن سینا
2731
چقدر دلگیر کننده:((( زن بی ارزشه

پول میگیری برااینکه کسی رو ناامید کنی یا دم از حق زن بزنی؟ 

به کجاوصل شدی؟شایدم خودت عضو جایی شدی

من خیلی وقته دیگه کنکوری نیستم.. لطفا تو تاپیکای مذهبی و چله تگم کنین😁خدای بزرگم،الهی قربونت برم میشه اول سلامتی و آسودگی مامان و ابجیامو ببینم بعد بمیرم؟ میشه مامانم سلامت و خوشحال باشه و آبجیمم بتونه راحت جدابشه و با بچه های نازش خوشحال و سالم زندگیشونو بکنن؟ تنها خواسته مهمم از خدا همینه🤍🥲الان که تااینجا خوندین، میشه برای شادی روح بابای تازه فوت شدم یدونه صلوات بفرستین؟مادرمون، حضرت زهرا نگهدارما و ایرانیا باشه🌟🤲
پول میگیری برااینکه کسی رو ناامید کنی یا دم از حق زن بزنی؟  به کجاوصل شدی؟شایدم خودت عضو جایی ...

چ ربطی داره ؟ 

پول بگیرم خخخ 

شخصیت جالبی داری