2733
2739
عنوان

همونیم که نامزد سابقم با خواهرزاده شوهرم ازدواج کرد+ عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 817 بازدید | 56 پست
اون روز که قرار بود برای عقد بیان میخواستم با بهنام فرار کنم . ولی نشد و مجبورا نشستم رو سفره عقد . ...

😂فیلم زیاد دیدی یا رمان زیاد خوندی 

داری پیر میشی دیگه بشین بچه هاتو بزرگ کن 

همین که بچتو از باباش دور می‌کنی بززززرگترین کوتاهی در حق اونهاست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باور نکردم😐

احمق‌ها به همین راحتی اداره می‌شوند  استالین دیکتاتور روسیهً ،خواست که برای او مرغی بیاورند او آنرا گرفت در حالیکه با یک دست آنرا میفشرد با دست دیگر شروع به کندن پرهای آن مرغ کرد مرغ از درد فریاد می زد و سعی می کرد از هر راه ممکن فرار کند. پس از پایان کار به یارانش گفت: "حالا ببینید چه اتفاقی می‌افتد" او مرغ را روی زمین گذاشت و چند دانه گندم جلوی او ریخت و از او دور شد همکارانش دیدند که مرغ بیچاره در حال درد و خونریزی او را دنبال میکند استالین با دانه‌های گندم ، مرغ را به هر گوشه از اتاق بسمت خود می‌کشید در همه این مراحل مرغ پی در پی ، او را تعقیب می‌کرد و قدم به قدم همراه او بود!!استالین گفت:مشاهده می‌کنید که مرغ با وجود تحملِ تمام دردهایی که من برای او ایجاد کردم؛ به دنبال من می‌آید  احمق‌ها به همین راحتی اداره می‌شوند!
2731
ادامه چت بهنام عزیز و خانم ۳۵ ساله عشقم مثه خودت چت فیک درست کردم ببین خوشت میاد از سناریو

عالی بود 🤣👍🏻

احمق‌ها به همین راحتی اداره می‌شوند  استالین دیکتاتور روسیهً ،خواست که برای او مرغی بیاورند او آنرا گرفت در حالیکه با یک دست آنرا میفشرد با دست دیگر شروع به کندن پرهای آن مرغ کرد مرغ از درد فریاد می زد و سعی می کرد از هر راه ممکن فرار کند. پس از پایان کار به یارانش گفت: "حالا ببینید چه اتفاقی می‌افتد" او مرغ را روی زمین گذاشت و چند دانه گندم جلوی او ریخت و از او دور شد همکارانش دیدند که مرغ بیچاره در حال درد و خونریزی او را دنبال میکند استالین با دانه‌های گندم ، مرغ را به هر گوشه از اتاق بسمت خود می‌کشید در همه این مراحل مرغ پی در پی ، او را تعقیب می‌کرد و قدم به قدم همراه او بود!!استالین گفت:مشاهده می‌کنید که مرغ با وجود تحملِ تمام دردهایی که من برای او ایجاد کردم؛ به دنبال من می‌آید  احمق‌ها به همین راحتی اداره می‌شوند!
2738
ادامه چت بهنام عزیز و خانم ۳۵ ساله عشقم مثه خودت چت فیک درست کردم ببین خوشت میاد از سناریو

خدانکشتت اینو چجوری ساختی خخخ

تلخ ترین خداحافظی فشردن دستان بی جان پدرم وپسرعموی 15ساله ام بود...🖤 💔...پدر عزیزم دوستت دارم وهمیشه بیادت هستم 💔 🖤
خدانکشتت اینو چجوری ساختی خخخ

عزیزم چت لو رفتست فکر کنم تا الانم فرزانه جون فهمیده باشن 😱😱❌❌❌

بعدشم میاد اینو مینویسه

خب بچه ها چت منو بهنام عزیزمو فرزانه جون دید و میدونین چیکار کردددد؟؟؟😱😱

با پشه کش منو زد تو دیوارر 

حالم بده بچه ها هنوزم از ضربه پشه کش تموم جونم درد میکنه من فقط عاشقم عاشق اما اون نامرد چتامونو نشونش داد و با نیشخند نگاهم کرد حالم خیلی بده دارم با گریه مینویسم باورم نمیشه بهنام عزیزم بهنام مهربونم.....هقق😭😭

عزیزم چت لو رفتست فکر کنم تا الانم فرزانه جون فهمیده باشن 😱😱❌❌❌ بعدشم میاد اینو مینویسه خب بچه ه ...

خدایاااا مردم ازخنده بخدا 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

تلخ ترین خداحافظی فشردن دستان بی جان پدرم وپسرعموی 15ساله ام بود...🖤 💔...پدر عزیزم دوستت دارم وهمیشه بیادت هستم 💔 🖤