2737
2739
عنوان

شوهرم بو ی ادکلن جدید میده

| مشاهده متن کامل بحث + 584 بازدید | 37 پست
من هنوز فرق زنونه و مردونه رو نمیدونم

مردونه بوی تند داره

"انزوا را به وابستگی ترجیح میدهم. وقتی وابستگی از بین رود، انسان وارسته می شود" "ملتی هستیم که هنوز خشنونت رو مردونگی، حماقت رو نجابت، شادی رو هرزگی، دزدی رو زندگی میدونیم؛ راه درازتری تا انسانیت داریم. و راه دراز تری تا آرامش و عشق..." "مدرسه که میرفتیم، هربار که دفتر مشقمون رو جا می ذاشتیم معلممون میگفت: مواظب باش خودتو جا نذاری! ما می خندیدیم و فکر می کردیم نمیتونیم خودمونو جا بذاریم! بزرگ که شدیم بارها و بارها خودمو جا گذاشتیم؛ توی یه کافه، توی یه خیابون، توی یه شعر..."  
زنونه بودن ادکلن رو چطور تشخیص میدین

زنونه بوش شیرینه ملایمه

مردونه تند و تیزه 

🦋خداجونم دلم میخواد رها بشم تو بغلت،منو دریاب🦋  https://harfeto.timefriend.net/16470262878585 لینک ناشناسههه، هرچی خواستی بهم بگو😃😃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مادرشوهره منو ببینی از شکاکی حالت بهم میخوره نکن بارها به مادر شوهرم گفتم نکن مادر نکن برای خودت بده ...

میدونی چیه من چون گذشته شوهرم خوب نبوده واسه این همش چکش میکنم تماشاش پیاماش گوشیش ظبط صدا داره رمز گوشیشو دارم حتی یدونه رفیق نداره تنها جایی نمیره فقط میره سرکار برمیگرده کارتاش دسته منه مثلا میره سرکار پول نمیبره با خودش یا اصلا به خودش نمیرسه امروز این بو رو داد نمیدونم من خودمم مریضم همه هم بهم میگن این شکاک بودنت کار دستت میده

2731
میدونی چیه من چون گذشته شوهرم خوب نبوده واسه این همش چکش میکنم تماشاش پیاماش گوشیش ظبط صدا داره رمز ...

مادرشوهره منم میگه قبلا یه کارایی کرده گفتم اون مال گذشته ش بوده خودش میگه با نگاه زشتش غلط کردم چیز خوردم ..هرچی گیر بدی بیشتر میره سمتش باور کن ول کنی میگه عه حساس نیست حتما چیزی توش نیست نمیره سمتش ..ببین زندانیشم کنی باز کار خودشو میکنه بسپاری بخدا برای خودت راحت زندگیتو کن ..

مشکل اعصاب دارم کلا مریضم ولی نمیخام برم مشاور بارها بحث شده بینمون ک برم مشاور یا دکتر 

چرا نمیری مشکلش چیه؟ من دور و بریام هیچکدوم مشکلی ندارن ولی یکی در میون پیش تراپیست میرن. 

اونوقت شما که واقعا نیاز داری چرا نمیری

"انزوا را به وابستگی ترجیح میدهم. وقتی وابستگی از بین رود، انسان وارسته می شود" "ملتی هستیم که هنوز خشنونت رو مردونگی، حماقت رو نجابت، شادی رو هرزگی، دزدی رو زندگی میدونیم؛ راه درازتری تا انسانیت داریم. و راه دراز تری تا آرامش و عشق..." "مدرسه که میرفتیم، هربار که دفتر مشقمون رو جا می ذاشتیم معلممون میگفت: مواظب باش خودتو جا نذاری! ما می خندیدیم و فکر می کردیم نمیتونیم خودمونو جا بذاریم! بزرگ که شدیم بارها و بارها خودمو جا گذاشتیم؛ توی یه کافه، توی یه خیابون، توی یه شعر..."  
2740