2733
2739
عنوان

دخترم ۳ سالشه خیلی چیزا رو به انگلیسی بلده،بفرستمش کلاس؟

| مشاهده متن کامل بحث + 642 بازدید | 69 پست
دخترم من هم شرایط دختر شما رو داشت و سه سال و دو ماه داشت که بردمش کلاس ثبت نم کردمش بسیار بسیار راض ...

واقعا؟خیلی خوبه منم میخوام تا زمانی ک این علاقه هست دنبال زبان بره

حساس نشو کاربری دست سه نفره :/
هم کوردی حرف میزنه هم فارسی در کنارش انگلیسیشم خوبه

پس نفرست چون قاطی میکنه تو این سن سه تا زبانو نمیتونه هماهنگ کنه یسال بهش فرصت بده فارسی وکوردیش کامل تو مغزش طبقه بندی بشه ثبت بشه بعد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

افرین بهش موفق باشه عزیزم.یعنی کلاس نرفت؟

وقتی دیگه خیلی پیشرفته شده بود کلاس رفت 

۸ ۹ سالگی رفت کانون زبان ایران 

وقتی ۱۵ سالش بود کانون ازش امتحان شبیه ساز تافل گرفت و نمره ۹۸ گرفت .

اوناییم که تو امتحان کانون قبول میشن میتونن تو کانون تدریس کنن ، بهت درخواست همکاری میدن

خیلی خوبه خواستی کلاسم بفرستی بفرست کانون زبان ایران حتما ، بالاخره یه جور سرمایه گذاری شغلیه

نی نی سایت کجاست ؟ جاییکه داده ها و آمار های علمی ، منطق و عقلانیت حرف آخر رو میزنه :) در واقع اصلا حرف نمیزنه :) لذا کامنتام به مذاق بعضی ها خوش نمیاد :)
2731
وقتی دیگه خیلی پیشرفته شده بود کلاس رفت  ۸ ۹ سالگی رفت کانون زبان ایران  وقتی ۱۵ سالش بو ...

مرسی عزیزم کاش دختر منم تو اون سن بتونه مدرک بگیره

مرسی عزیزم کاش دختر منم تو اون سن بتونه مدرک بگیره

حتما میتونه

الان بزارش همون فیلم و کارتن به زبان اصلی ببینه 

تا یکم بزرگتر شد  همون ۷ ۸ سالگی بفرستش کانون زبان 

ولی دیگه قطع نکنه ، همزمان با کلاس اولش شروع کنه به کلاس رفتن حتی تحت هیچ شرایطی یک ترمم بینش فاصله نندازه

۱۵ سالگی تموم میشه 

نی نی سایت کجاست ؟ جاییکه داده ها و آمار های علمی ، منطق و عقلانیت حرف آخر رو میزنه :) در واقع اصلا حرف نمیزنه :) لذا کامنتام به مذاق بعضی ها خوش نمیاد :)

خواهر زاده من حتی مسافرتم که میرفتن

نامه میبرد از کانون زبان ، و مهمان کانون زبان اون شهر میشد 

این خوبیارم داره ، تو شهرای مختلفم که باشی میتونی تو کلاساشون شرکت میکنی

خواهر زاده من حتی مسافرتم که میرفتن نامه میبرد از کانون زبان ، و مهمان کانون زبان اون شهر میشد  ...

اینجوری خیلی خوبه نمیدونستم همچین کانونی هست

2740