2733
2739
عنوان

شروع کنکور از الان

| مشاهده متن کامل بحث + 856 بازدید | 42 پست

تو شروع کن 

یا میشه یا نمیشه 

الان اگه بگن نمیشه میخوای چیکار کنی ؟؟ 

یا اگه بگن میشه ؟؟ 

تو برو شروع کن 

نهایی ها رو خیلی خیلی خیلی زیاد جدی بگیر 

حالا شاید ی چیز خوب قبول شدی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
تو شروع کن  یا میشه یا نمیشه  الان اگه بگن نمیشه میخوای چیکار کنی ؟؟  یا اگه بگن م ...

تنها راهه نجاتم قبول شدنمه

کاربر دلاراااامم هستم..کاربریم تعلیق شد.. روز محشر به خدا خواهم گفت ان که از من تو گرفتی همه ی جانم بود... لعنت ب ۱۰ مهر لعنت ب ماشینی ک مادرمو ازم گرفت...گر قیامت قصه باشد من کجا جویم تو را؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟                                           😭😭 لعنت به ۸ تیر که داداش ارمانمو ازم گرفت😭  😭😭 دلتنگتونم... خدایاااا منم ببر دیگه😭😭😭😭 سخت است دیدار برود به قیامت😭🖤          
و اگه فصلی از دوازدهمو واقعا بلد نبودی تستیشو بیا یدونه ساده از پایه جایگزین کن که تعداد تستش اندازه ...

ممنونم ازت

کاربر دلاراااامم هستم..کاربریم تعلیق شد.. روز محشر به خدا خواهم گفت ان که از من تو گرفتی همه ی جانم بود... لعنت ب ۱۰ مهر لعنت ب ماشینی ک مادرمو ازم گرفت...گر قیامت قصه باشد من کجا جویم تو را؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟                                           😭😭 لعنت به ۸ تیر که داداش ارمانمو ازم گرفت😭  😭😭 دلتنگتونم... خدایاااا منم ببر دیگه😭😭😭😭 سخت است دیدار برود به قیامت😭🖤          
الان بنظرم اگ فقط دوازدهم رو بخونی کافیه. 50 درصد فقط دوازدهم. هم ترمیم معدل رو میزنی هم کنکور میدی. ...

موفق باشی عزیزکم

2740
تنها راهه نجاتم قبول شدنمه

پس قبول شو 

خودتو بکش 

بخون 

تمام تلاشتو بکن 

یکم برا کنکور بخون و کلی برا نهایی

به جای این که بری کتاب تست بزنی برو فصل آزمون بزن ی دور تمام مباحثو و درسنامه های خیلی سبز رو بخون 

بعد برو آزمون جامع بزن 

و برای نهایی خودت رو بکش

سلام عزیزم 

آره چرا که نشه من خودم تازه شروع کردم 

فقط تلاش میخواد و ایمان به خودت

تو بخون و به نشدن فکر نکن 

تایم بیشتر رو بزار روی نهایی نمونه سوال و اینا حل کن

برای کنکور هم مبحث هایی که سوال بیشتر میاد بخون

انشاالله که قبول میشی گلم

دوست خوبم برای قبولی کنکورم صلوات میفرستی؟🥺❤️

سلام عزیزم میشه بخدا به خدا میشه

تلاش کنم عزیزم

بعد مدتها دیدمت خوشحال شدم میشناختمت از قبل

یا علی 🤍🌱🌸 حَسۡبِيَ ٱللَّهُ لَآ إِلَٰهَ إِلَّا هُوَۖ عَلَيۡهِ تَوَكَّلۡتُۖ وَهُوَ رَبُّ ٱلۡعَرۡشِ ٱلۡعَظِيمِ ..🌱💚 خیلی حسین (ع) زحمت ما را کشیده است🖤