2733
2734
عنوان

چجوری با وجود اضطراب اجتماعی کنفرانس بدم؟🥲🥲🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 157 بازدید | 21 پست

باید بزاری کنار همه چیز رو،سخته ولی فقط تمرکز کن روی متن

پس فردا بری دانشگاه،اون جا هم پر پسر باید جلوی اونه کنفرانس بدی،الان حتی اگه گند هم بزنی همه دخترن و هیچی نمیشه 

اصلا اگه بدترین کنفرانس هم بدی،چه اهمیتی داره؟واقعا هیچی،دو یا سه سال دیگه از اون مدرسه میری 

سلامم،من تخمه آفتابگردان سابق ام،این سومین کاربریمه🥲
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جالب اینجاست که من هیچ مشکلی تو قیافه و اندامم ندارم و باز هم استرس دارم😭

منم عزیزم توروخدا سعی کن حل کنی وگرنه مثل من تو دانشگاه درجا میزنی با وجود جنس مخالف استرس و اضطراب هزار برابر میشه....سعی کن کنفرانستو یبارتو جمع خانوادت بگی بهتر میشی 

به این فکر کن ک خودت نشستی داری کنفرانس گوش میدی🙃حس بدی میگیری؟؟قطعا ن .

پس وقتی تو کنفرانس بدی ام دیگران همینطورن .

سعی کن رو اعتماد بنفست کار کن .

با صدای بلند حرف بزن .

پرسش و پاسخ انجام بده ..

تو خونه بودنی با خودت جلوی اینه بلند حرف بزن انگار داری به کسی توضیح میدی .وقتی میحای با دیگران حرف بزنی سعی کن تماس تلفنی باشه ن پیام ...

اینا به مرور زمان مشکلت رو حل میکنه .

توام مثل بقیه ای چیزی کم نداری...

یه فکت روانشناسی میگه دیگران شما رو ۲۰ دزصد جذاب تر از چیزی ک هستین میبینن ...اینم یه نکته مثبت ...

میرسم به نقطه ای ک خیلی منتظرشم .♥️۱۴۰۲،۱۱،۲۶ شروع تلاش برای بزرگترین هدفم 🙏ب امید خدا و تلاش خودم میسازم اینده ای رو ک سالهاست منتظرش بودم .سال جدید بهترین سال تو کل عمرمه ....
2731

ی کاری کن اسی

برو جلو آینه برای خودت کنفرانس بده یا اتاق خودت تصورکن جمعیتی نشستن و با صدای بلند کنفارنس بده براشون

اگرم میتونی برای خونواده انجام بده

و اصلا اشکالی نداره اگر تپق زدی یا اشتباه کردی عذرخواهی کن سریع برو ادامه مطلب چون پیش میاد من از شما بدتر بودم ولی خیلی بهترشدم

«همه چیز برای کسی که می داند چگونه صبر کند، به موقع اتفاق می افتد!  

منم مثل تو بودم ولی چند ماهی هست واقعا بهتر شدم اول اینکه تو همش نباید به خودت بگی من استرسیم من همش اضطراب دارم و فلان انقد که این حرفارو زدی وقتی میری کنفرانس بدی منتظری که استرس بگیری این اصلا خوب نیست به خودت تلقین کن فن بیانم خوبه سعی کن توی جمع صحبت کنی بعد افراد مقابلت مگه چی هستن اونام مثل تو هستن فکر میکنی از تو بهترن ؟نه واقعا پس استرس نگیر

دکترم همین رو میده من همیشه فقط  قبل کنفرانس ها می خورم

نوع مشکل آدما ، طبیعت بدنشون ، وخامت بیماری و .... همه اینا موثر هستن 

من خودم این مشکل رو داشتم اما نیازی به درمان دارویی نبود واسه همین عرض کردم که قرص توی روان درمانی آخرین گزینه باید باشه

لطفا یه صلوات!!  🙏 برای شما ۳ ثانیه اس برای من کلی امید❤