2733
2739
عنوان

به قسمت توی ازدواج اعتقاد دارین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 245 بازدید | 18 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

ازدواج صرفا یکی از مراحل چک لیست زندگی نیست ! که فقط اولویتمون این باشه که تیک ش بخوره … گاهی سختی تنهایی خیلی آسون تر از کابوس تنهایی دو نفره ست ! خیلی پر از اهمیته، تا وقتی که یه حس پخته و قابل اعتماد در دو طرف شکل نگیره اصلا نباید نزدیکش شد که جز یه پشیمونی ابدی حاصلی نداره ! خدا به ما قدرت اختیار ، عقل و بینش داده که اشتباهات رو به گردن قسمت و اینا نندازیم …( حواسمون باشه بخاطر متغییر ها از چاله به چاه نیافتیم )  

🚶🏻‍♂️I AM
ملتو بدبین نکن لطفا

من با اسی صحبت کردم سرت تو کار خودت باشه

خواهش می‌کنم برای پدربزرگم دعا کنید. دیابت زده به چشمش شبکیه‌ش پاره شده. همه جوابش کردن. ۶ خرداد دارم می‌برمش شیراز پیش بهترین فلوشیپ شبکیه. التماستون می‌کنم یه صلوات بفرستید که دکتر بگه با عمل درست میشه. بگید تا منم براتون صلوات بفرستم. چون بینایی‌ش خیلی کم شده، روزا میرم براشون غذا درست می‌کنم. دعا کن خدا بهم قوت بده که بتونم ادامه بدم. / اگه حاجتی داری قرآن به سر بگیر و خدا رو به ۱۴ معصوم قسم بده (مثل شب قدر). اگه دلت شکست و اشک ریختی، مطمئن باش به حاجت دلت میرسی . / بیاید برای رفته‌هامون فاتحه بفرستیم؛ اونایی که از زندگیمون رفتن ولی از قلب و خاطرمون نه. سفرشون به سلامت. / یه بار تو یه تاپیکی که استارتر با مرد متاهل ریخته بود رو هم بهش گفتم هرزه و تعلیق شدم؛ باورتون میشه؟   
2731