2737
2739
عنوان

کسی رو میشناسید بچشو کشورایی مثل کانادا یا المان بدنیا اورده باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 247 بازدید | 26 پست
بله بله ،۱ میلیارد و ۸۰۰ پول زایمان شد فقط 

شما خودت انجام دادی؟ کدوم کشور؟ یک و هشتصد پول سزارین هست اونجا 

از چند ماهگی رفت

فقط 26 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من تو فکرش بودم و هزینش اون زمان میشد ۵۰ تومان ۵۰ تومانک خیلی بود ولی یهو دلار کشید بالا شد ۱۵۰ دی ...

منم تو این فکرم 

کسیو ندارم اونجا 

حدودا چهار میلیارد خرجشه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما خودت انجام دادی؟ کدوم کشور؟ یک و هشتصد پول سزارین هست اونجا  از چند ماهگی رفت

من خودم نه اطرافیانم ،کانادا ، اره اونموقع چول سزارین بود همین امسال رفت حدودا

داستان از این قراره که در ازای محتوا یا کاری که براتون انجام میشه شما باید بهایی بپردازید.توی ۹۰درصد موارد این بها همون پول هست.درحال‌حاضر کوچیک‌ترین کار‌ها بدون پرداخت هزینه برای شما انجام نمیشه.حتی سوال پرسیدن و کلمه‌ای صحبت کردن.پس اگه در قبال محتوایی که در اختیارتون قرار داده میشه هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید این از لطف طرف مقابل هستش و حق ندارید هیچ انتظار بی‌جا و بیخودی داشته باشید.بی‌چشم‌و‌رو نباشیم
من خودم نه اطرافیانم ،کانادا ، اره اونموقع چول سزارین بود همین امسال رفت حدودا

میتونی ازش چندتا سوال بپرسی لطفا 

یا شمارمو بدم بدی بهش ی پیامی چیزی بده بهم خودم تماس بگیرم باهاش🥹🙏🏻🙏🏻🙏🏻

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
آلمان فک نکنم با بدنیا اومدن تابعیت بده

اگر بتونی وارد شی و زایمان کنی میدن منتها برای ویزا تست بارداری باید بدی 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میتونی ازش چندتا سوال بپرسی لطفا  یا شمارمو بدم بدی بهش ی پیامی چیزی بده بهم خودم تماس بگیرم ب ...

نه عزیزم‌متاسفم ،حالش زیاد مساعد نیست براش خاطره بدی بود چون اون موقع که زایمان کرد مدرش تو ایران فوت کرد و این تا چند ماه نذاشتن بیاد ایران پدرشو ببینه

داستان از این قراره که در ازای محتوا یا کاری که براتون انجام میشه شما باید بهایی بپردازید.توی ۹۰درصد موارد این بها همون پول هست.درحال‌حاضر کوچیک‌ترین کار‌ها بدون پرداخت هزینه برای شما انجام نمیشه.حتی سوال پرسیدن و کلمه‌ای صحبت کردن.پس اگه در قبال محتوایی که در اختیارتون قرار داده میشه هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید این از لطف طرف مقابل هستش و حق ندارید هیچ انتظار بی‌جا و بیخودی داشته باشید.بی‌چشم‌و‌رو نباشیم
میتونید ازش یسری سوال بپرسید برام🥹🥹🥹یا شمارمو بدم ی. پیام بده خودم تماس بگیرم باهاش🙏🏻🙏🏻🙏🏻

والله ارتباطی باهاش ندارم گلم فقط از طریق دوستم میدونم جریان زندگیش رو پسرش رو کلا اونجا حامله شد ودنیااورد دایی دوستم مهاجرت غیرقانونی کرده بود زن ودوتا بچه ش رو ایران جا گذاشت چند سال بعد زنش رفت آلمان پیشش بچه هاش دوسال پیش مادر زنه بودن ایران بعد دوسال رفتن آلمان زنه هم به محض اینکه رفت  اونجا سریع حامله شد الان با شوهرش مشکل دارن مثل اینکه جدا زندگی میکنه از شوهرش

همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم.....
والله ارتباطی باهاش ندارم گلم فقط از طریق دوستم میدونم جریان زندگیش رو پسرش رو کلا اونجا حامله شد ود ...

مرسی عزیزم💋

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
حداقل باید بچه اونجا هشت سال زندگی کنه تا شاید بتونه بعد از اقدام برای گرفتن تابعیت قبول بشه

بله این قانون اقامت بعد تولد رو داره

حالا سالش رو‌میگن با توجه به ویزاهایی که پاسپورت پدر مادر داره متفاوته

1
5
10
15
20
25
30
35
40