2737
2739
حضانت بچه ها ینی دخترا فک کنم تا ۷سال با مادره 

آره تا هفت سال با مادره. هفت تا نه با پدر. البته اونطور نیست که به مادر ندن، مادر میتونه کلا دختر رو بگیره راه داره،، وکیل در این مورد راهنمایی میکنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قابل توجه خانم های عزیز.....مردا اصلا حوصله بچه داری و بزرگ کردنش ندارن....مگر اینکه پرستار بگیرن یا زن جدیدشون نگه داره که اونم سخت ....سعی کنید زندگی تون درست بشه با مشاوره.....چون بچه ها این وسط تلف میشن

2731
آره تا هفت سال با مادره. هفت تا نه با پدر. البته اونطور نیست که به مادر ندن، مادر میتونه کلا دختر رو ...

ایشالله هیشکی برا اینجور موارد پیش وکیل و اینا نره بچه هم ب پدر نیاز داره هم مادر🥹🥹

هَنوزَم زِمِستون بِ یادِت بَهاره...🥺🍃
ایشالله هیشکی برا اینجور موارد پیش وکیل و اینا نره بچه هم ب پدر نیاز داره هم مادر🥹🥹

بعضی وقتا بچه ها بعد طلاق آرامش روح و روانشون بیشتره تا اینکه زنا با توجیه های مختلف تو اون زندگی بمونن،، کیفیت زندگی هم مهمه 

چزا، خر بودم، تازه دوسالع از خریت دراومدم وگرنه الان چهارمی تو بغلم بود. 

بلا نسبتت 

انشالله عاقب بخیر بشن بچه هات و خودت 

ولی بیارشون پیش خودت بعد طلاقت  ،هیچکی مثل خودت نمیشه براشون

2740
بلا نسبتت  انشالله عاقب بخیر بشن بچه هات و خودت  ولی بیارشون پیش خودت بعد طلاقت&nb ...

قطعا هیچکی مثل مادر نمیشه، بچه ها سقف و هزینه میخوان. نفقه بده و سقف چرا نگه ندارم. ببینیم چی میشه به کجا میرسه کارمون،،ممنون عزیزم سلامت باشی. من مهریمو در ازای گرفتن حق طلاق بخشیدم یعنی انقد این آدم عذابم داده از مهریه گذشتم... الانم بخاطر مدرسه بچه بزرگه موندم تا تصمیم قطعی بگیرم برای چند وقت دیگه

قطعا هیچکی مثل مادر نمیشه، بچه ها سقف و هزینه میخوان. نفقه بده و سقف چرا نگه ندارم. ببینیم چی میشه ب ...

ایشالله خدا یه راه درست سر راهت قرار بده....حتما قید کن خرجی بچه ها رو بده....وگرنه خودت دست تنها پیر میشی خواهر جان.......

از خداش بود.الان من پول خرج بچه هامو میدم.اونم با پول من داره زندگی میکنه.بهش گفتم هزینه زندگیتون رو ...

خب شما که خرج ش میدی به نظرش هم اهمیت میدی....بهتر نیست دوباره به هم برگردید و زندگی تون از نو شروع کنید.....