2733
2734
عنوان

معلم ها باید واسه کادو مدیر پول بدن 😐

| مشاهده متن کامل بحث + 811 بازدید | 56 پست
نه خدایی. آخه من دورو برم 4 تا معلم هست. همه حقوقشون بالای ده دوازده تومنه. برا شما چرا اینقدر کمه؟ ...

احتمالا اایشون هنوز رتبه بندی براشون اعمال نشده

در تاریخ ۱۵/۵/۱۴۰۲بهترین اتفاقات زندگیم افتادامیدوارم که به هدفم برسم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نظر من اینه اون مدیر مقصر نیست مقصر اون همکاره چای شیرینته

فقط حیدر امیرالمومنین است 💚برا عاقبت بخیری خودت یه صلوات بفرس 🌸تو تاپیکای ختم وچله تگ م کنین 🌺
از وقتی باب شده نماینده ها پول جمع کنن برای معلما دیگه چیزی به معلم ابتدایی هم نمی‌رسه  پارسال ...

بله درسته.

ولی قدیما بهتر بودا! میز معلم پر میشد از کادوهای جورواجور، هر چند کوچیک ولی آدم لذت میبرد.

انقدر کادو یهو واست جمع شه!  حس خوبیه.  

بیخود اسمشم مشخصه دیگه روز معلم با این چوص تومن حقوق که میده کادو هم بگیریم مدرسه غیر انتفاعی سالی خدا تومن ازش کاسبه بعد اینکه حالا منم معلم ورزشم حتی به بچه ها هم گوشزد کردم نیازی به این چیزا نیست البته معلم ورزش کادو گیرش نمیاد بدبختم آدم حساب نمیکنن🤣

دخت شیرازی✨  ابرو به من کج نکن کج کلاه خان یارمه💪خوشگلم و خوشگلم دلها گرفتارمه💃💃💃
2738

ببخشید سوال برام پیش اومد.

شما دانشجومعلمین یا معلم؟ چون 6 تومن خیلی کمه برای معلم!

یه دانشجو معلم میشناسم، پارسال به خاطر کمبود معلم میرفت سر کلاس، فکر کنم شش تومن بود حقوقش!

یه معلمم هم میگفت فکر کنم حکمش 19 بود. البته سابقه کارش زیاده ولی به هر حال 6 تومن خیلی کمه!

به نظرم سیصد تومن ارزش نداره که به خاطرش در جمع همکارا خسیس به نظر برسی. خیلی از معاشرتها و کادو دادنهای ما از روی علاقه قلبی نیست، به خاطر مصلحتهای مختلفه. کلی عروسی و تولد و مهمونی دعوت می‌کنیم یا دعوت می‌شیم که ممکنه اصلا دوست نداشته باشیم اما به خاطر پیوندهای اجتماعی لازمه انجام بشن