2737
2734
عنوان

نامزدم ب رو خودش نمیاره خرجی بده . چه کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1016 بازدید | 67 پست

بیخود خجالت میکشی.وظیفه اش. واسه تو خرج نکنه فردا میره واسه یکی دیگه خرج میکنه. همونجور که رک بهت میگه لباستو دربیار توهم بگو هزینه های منو پرداخت کن

یه ایت الکرسی یا صلوات هرچی تونستی برام بخون. انشالله حاجت رواشم. دعا کن برام
خسیس ازش هر چه زودتر جدا شو یا چند مدت اصلا بهش محل نده علتشو پرسید بگو تو چه نامزدی هستی که برام هی ...

حرف اینو گوش نده. جدا شو جداشو. سعی کن اول خودتو بشناسی بعد شوهرتو. بعد بازبان شوهرت حرفاتو بهش بزن. مثلا وقتی برات چیزی میخره حتما ازاش تشکر کن‌ . تشکر جایزه کار خوب اونه. سعی کن به همین روش جلو بری.

فقط بلدن بگن طلاق بگیر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعد به ما پسرا میگن چرا ازدواج نمیکنی  یا میگن دختری که قبلا نامزد بود چه ایرادی داره بگیریش ...

الان مشکل چیه؟خوب نامزدش باید خرجش رو بده دیگه

شما این دوران و با بعد عقد اشتباه گرفتی.نه اون وظیفه داره هزینه های دانشگاه شمارو بده مگه شوهرته که میخوای هزینه هاتو بندازی گردنش؟ نه تو باید نیازهاشو برآورده کنی.یکی به این خانم دوران نامزدی رو توضیح بده🥴

2731
عزیزم تو همسرت زیر ۱۰ نمیریزه ماشاالله داره الان اکثر خانواده ها حقوق همسرشون کلا ۱۰ تومنه

وظیفه ی آقا اینه که همسرشو تامین کنه 

حالا میخواد خانم شاغل باشه یا بیکار

من منظورم این بود خانم اگه کار هم بکنه شوهرش باید در حد توان و حقوقش به خانمش پول بده

2740