2737
2739
گفتم نفخ دارم، باد معده دارم، بهم داد. چیزایی که معده رو اذیت میکنه، مثلا پیاز، حبوبات. ببین واقعا ...

من حتی آب میخورم نفخ دارم. الان اینقده پرهیز میکنم.‌ولی نفخ دائم دارم ۶ ساله. دیگه خسته شدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم گرفتارشم اول با تحریک روده شروع شد و عذر میخوام اس. هال بعد هم نفخ شدید خوب نشده تا چش باز میکنم ...

دقیقا. من در حدی نفخم زیاده . یعنی در حدی که جایی نمیتونم‌برم  خیلی اذیتم . 

2731
من حتی آب میخورم نفخ دارم. الان اینقده پرهیز میکنم.‌ولی نفخ دائم دارم ۶ ساله. دیگه خسته شدم

ببخشید منظورتون اینه نفخ تو معده و بدنتون هست یا باد خارج میشه؟

من خودم اینجورم باد خارج میشه، خیلی شدید.

برای اون میرم از عطاری قرص میگیرم

ببخشید منظورتون اینه نفخ تو معده و بدنتون هست یا باد خارج میشه؟ من خودم اینجورم باد خارج میشه، خیلی ...

شدید و باصدای بلند. اصلا یک وضع بدی دارم. من پیش طب سنتی هم رفتم. خوب نشدم

من هر دو😣👤

من یه بار بعد زایمانم اینجوری شدم، یه بار همین ماه، ببخشیدا بگم تو یه دقیقه ۱۰ بار شدید ، دروغ نگفتم.

هر دو بار از عطاری قرص گرفتم، بعد خوردن کل بسته قرص، خوب شدم.

اسی شما هم حتما یبوست مزمن هم داری، حتما اول یبوستت رو رفع کن

2740
من یه بار بعد زایمانم اینجوری شدم، یه بار همین ماه، ببخشیدا بگم تو یه دقیقه ۱۰ بار شدید ، دروغ نگفتم ...

من سندروم روده تحریک پذیر(عصبیه) دارم برا همین خوب نمیشه اوایل پرهیز غذایی میکردم (دارو میخوردم ولی بی اثر بود چ گیاهی چ شیمیایی)علاوه بر این ک این مسئله خوب نمیشد کلی کمبود ویتامین و .. هم اضافه شد حالا دیگه پرهیز نمیکنم ولی این داستانم هس همچنان

لطفا اگه مایل بودین بابامو یه صلوات مهمون کنید.ممنون.
جدی بگیر، من که خودم به شخصه همیشه از سرطان روده و معده میترسم.

بلا ب دور نه ان شا الله طوری نیس مال من که همون عوارض روده تحریک پذیره اوایل ب صورت اسهال مزمن بود الانم که نفخ شدید

لطفا اگه مایل بودین بابامو یه صلوات مهمون کنید.ممنون.