2733
2734
عنوان

سوال حقوقی

| مشاهده متن کامل بحث + 101 بازدید | 21 پست
اون حواسش بیشتر از شما جمع هس

درسته💔🤦‍♀️

مبنای این قراردادمون به این جهته من دیگه دخالتی نداشته باشم در خصوص ازدواج مجددش و از دعواهای بعد ازدواجش پیش نیاد وهم اینکه زن دومش ادعای مالکیت کل ۳ دونگ رو نداشته باشه چون ۱/۵ دونگش برای من و خواهر برادرمه💔

درسته💔🤦‍♀️  مبنای این قراردادمون به این جهته من دیگه دخالتی نداشته باشم در خصوص ازدواج مجددش ...

چکار به ازدواج اون دارین ؟

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

خودت خراب کردی و اون حرفه اییه از اول نقشه برات کشیده و تویه ساده طبق برنامه اون جلو رفتی حالا ...

یعنی همینجوری دست رودست بزارمو هرروز توهین و فحاشی ازش بشنوم و تااخر عمرم توی این خونه زندونی باشم 

من امنیت جانی ندارم توی این خونه از دست خودش و پدرو مادرو برادرش💔

بارها تامرز جنون پیش رفتم که وقتی دعوا میکنه و فحش میده با چاقو بزنمش 

2731
یعنی همینجوری دست رودست بزارمو هرروز توهین و فحاشی ازش بشنوم و تااخر عمرم توی این خونه زندونی باشم&n ...

من تو شرایط شما نیسم که بتونم نظر بدم

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
بزارم زحماتیکه مادرم برای این ۳تا ملک کشیده رو الکی الکی یک زن دیگه بیاد تصاحب کنه؟! بزارم زنیکه حق ...

مواظب باش خودتو الکی در گیر نکنی

اولش شفاهی گفتش که من این مقدار از ملکمو میدم بهت منم گفتم شفاهی قبول نمیکنم باید کتبی باشه یه قرارد ...

بستگی به نظر قاضی داره ولی بعید میدونم بدون وکیل موفق بشی 

بدای بچه دار شدنم‌صلوات بفرستید لطفا