2733
2734
عنوان

بمونه به یادگار از آخرین شیفت بیمارستان دوران طرحم💜

| مشاهده متن کامل بحث + 545 بازدید | 41 پست
سلام استار تر منم خیلی علاقه به پرستاری دارم الان نزدیک 30 سالمه تازه میخوام بخونم برای کنکور پرستار ...

سلام عزیز دلم خوبی 

انشالله به هر چی آرزوشو داری برسی عزیزم❤️🌱

ولی واقعا سخته و آدمو فرسوده میکنه 

اگه من میتونستم برگردم هیچوقت این راهو انتخاب نمیکردم 

ئه گه ر هاتیتو که دیت ژینم خه زانه🌬                           دلت نه گیره له م پاییزو بارانه🌦🌱
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیز دلم خوبی  انشالله به هر چی آرزوشو داری برسی عزیزم❤️🌱 ولی واقعا سخته و آدمو فرسوده ...

ممنون 🌹 

انشاالله منم یه پرستار مهربون بشم 

علاقه باشه تحمل میکنی پرستارا زیر نظر لطف خداوند هستند چون واقعا در بدترین زمان و شرایط ک بیمار دردمند هست پرستار باعث تسکین مریض میشه اونوقت کلی دعای خیر پشت سرت بدرقه راهته

واقعا خسته نباشی ♥️🌷 

2731
ممنون 🌹  انشاالله منم یه پرستار مهربون بشم  علاقه باشه تحمل میکنی پرستارا زیر نظر لطف خ ...

قربونت برم عزیزم .....انشالله قبول میشی میای خبرشو میدی بهم❤️🌱

ئه گه ر هاتیتو که دیت ژینم خه زانه🌬                           دلت نه گیره له م پاییزو بارانه🌦🌱
2740
ممنون انشالله ♥️  استارتر اسم قرصای معده  که میخوری چیه؟  سبز زرد سفید؟

کلردیازپوکساید 

دمپریدون 

پنتوپرازول 

انشالله مسیر جدیدت سرشار از موفقیت باشه برات دوست مهربونم🥺♥️

قربونت برم عزیز دلم🥲❤️🌱

انشالله😭😭❤️❤️