2733
2739
گلم غیر اینا ناراحتم که چراکلک میزنن پولش خوردن نداره

ببین اونی که اون محتواها رو جمع کرده پی دی اف کرده از آثار نویسندگان مختلف جمع کرده که بیچاره ها زحمت کشیدن و اون تنها راه نون خوردن شونه. من فقط از این مطمئنم. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همین ادم پر امید الانم خیلیا هستن ادامه میدن و ادم ساده  الان خودم میخام ممبر بزنم موندم طرف را ...

اره نزدیکه ده ساله فعالیت داره حیف اسمش یادم نیس بگم برید بخونید ببینید چیا نوشتن مردم بیچاره-پول من آنچنان نبود بعضیا ده بیست تومن خرید کرده بودن نوشته بودن قرض کردیم و وام گرفتیم و پول جهازمون بوده و.....آدم میمونه چطور با این همه نفرین هنوز زندن دارن ادامه میدن

یه صلوات برا امام زمانم میفرستی؟
2731
اره دیگ بعد میان میگن ما مجموعه فلانیم بمانیم

حالا اون هفتصد تومن هیچی. آزمونت چی شد؟ قبول شدی؟ این مهم تره الان. وگرنه اگه بابت آزمون استخدامیم الکی هزینه ثبت نام گرفتن و هیچی، پس اونا کلاهبردارترن دیگه

آها یه تجربه بد دیگه هم دارم. یه زن خدانشناس که آرایشگر معروفیه اینجا و کلی دفتر و دستک داره یه روز رفتم همین جوری برای نوک مو چیدن که دو دقیقه هم نشد گفت 100 تومن میشه. اون موقع همه جا نرخ 30 تومن بود که اون 100 تومن گرفت. انقدر بدم اومد. بلدم نبود اصلا

2740

یبار ۵ سال پیش ازسایت  ک شهرستان بودن چند حلقه  دی وی دی ک mp4 .حدود ۳۰۰ ت .برا بچه ک کارتون ببینع . اما هرچی داخل دی وی دی گذاشتیم هیچی نشون نداد همه پر خطو خش و بی کیفیت . و بچه دمغ و افسرده شد دیگه هیچپقت اون کارتونا ندید