2737
2734
عنوان

بهش بکم قسط وام منو بده ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 116 بازدید | 27 پست

ببین دوستای شوهرم و شوهرمم بهم اینجوری قرض میدن ولی بازارین، پول دستشون میاد ماه دیگه نهایت دوماه بعد باهم تسویه میکنن، اون خودش باید معرفت میداشت فک میکرد چجوری میخاد پس بده، چجوری تا خرداد اخهدمیخاس بده، الان پیشنهاد اقساطو بگو ببین چی میگه، به هرحال سختشم باشه باید پولتو برگردونه

اگه ادم خوش قولي بود توي اين ٤ ماه يك مقداري بهت پس ميداد حداقل ١٠ تومن ميداد بالاخره با خودش ي فكر ...

اره گفت می خواد لباس وارد کنه از ترکیه بفروشه 

یا مزون بزنه و لباس بدوزه 

تو این ۴ ماهه انجام دادم لباس هم اورد یکن فروخت بعد ول کرد 

گفت لباس فروشی چیپه 

الان لباسا مونده رو دست من 

دارم اونارو هم می‌فروشم 

همین که دیدم برای لباسا هم کاری نمی کنه بیشتر لجم گرفت 

از ۱۰۰ ملیون فقط ۹ ملیون دپس داده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمی دونم چطوری بگم که قبول کنه

بگو عزیزم فک کردم اینجوزی بهت فشار میاد طبق قولت بخوای تا خرداد برگردونی، بهتره اقساطی فلان واممو پرداخت کنی البته به موقع چون با ضامنم رو دروایسی دارم، اینجوری به نظرم خیلی بهت کمک میشه

2742
ببین دوستای شوهرم و شوهرمم بهم اینجوری قرض میدن ولی بازارین، پول دستشون میاد ماه دیگه نهایت دوماه بع ...

من تو سختی خواستم دستشو بگیرم 

الان به ماهه می گم کار ندارم حقوق ندارم وقسط می‌دم ولی اصلا به روی خودش نیاورد اونم تحت فشاره می‌دونم ولی اون کار داره من ندارم 

یه مشت لباس گذاشته رو دست من فقط 

2740
پس يعني شريك هستيد درسته؟

۷۰ ملیون قرض دادم 

۳۰ ملیون پول لباساشو دادم که اونم قرار شد هرچی فروختیم بریزیم تو حساب مشترک باهاش کار کنیم که هیییچ کاری برای فروششون نکرد

بنظرم انقد طولانيش نكن

١٨ ماه ديگه برا پس دادن اين پولي ك از اول قول داده تا دو ماه ديگه تسويه كنه يعني ظلم در حق خودت بعد پشيمون ميشي و حرص ميخوري وقتي ببيني همينم بهت نميده

يعني ١٨ ماه تبديل ميشه ب ٤٠ ماه اونم با فحش و دعوا…

من تجربه خوبي از پول قرض دادن ب ادمايي ك خلف وعده ميكنن ندارم

با چيزاي ك تعريف كردي  من برداشتم اين بود تصميمش با خودته

بنظرم انقد طولانيش نكن ١٨ ماه ديگه برا پس دادن اين پولي ك از اول قول داده تا دو ماه ديگه تسويه كنه ...

اخه چکار باید بکنم پس 

خودمم می دونم هر ماه باید گیر بده فشار بیارمم که پول منو بده 

ولی اونم تحت فشاره نمی تونم بگم یهو بیا ۷۰ تومن منو بده 

اخه چکار باید بکنم پس  خودمم می دونم هر ماه باید گیر بده فشار بیارمم که پول منو بده  ...

چي بگم موقع قرض دادن هم فكر كردي ك چطوري ميخاد چند ماهه اينهمه پول پس بده؟

اختيار با خودته من تجربه بد خودمو گفتم 

حداقل جوري تقسيم كن ك تا اخر سال تموم بشه اگه ديدي داره پرداخت ميكنه و مطىمني تحت فشار هست بعد بگو كمتر بده هر ماه