2733
2734
عنوان

یعنی میشه منم به زودی ماشین فیدیلیتی بخرم🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 217 بازدید | 24 پست
پدر بی شخصیتت غلط کرده دوما ما اینجا اسم جک نیووردیم این چه ربطی داشت مثل این میمونه من بگم شاهین ما ...

خداازت نگذره پدر من تازه فوت شده مردک پلشت واگذارت میکنم به خدا فقط همین 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

پدر بی شخصیتت غلط کرده دوما ما اینجا اسم جک نیووردیم این چه ربطی داشت مثل این میمونه من بگم شاهین ما ...

@niniyar_5    

@niniyar_3    ‍ ‍ 3

@niniyar_2    

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
2731

خیلی بی ا‌دبی

گزارش زدم امیدوارم تعلیقت کن 

خجالت نمیکشه توی سایت زنونه میچرخه و بی ادبی میکنه

وای ممنونم تگ کردید نی نی یار رو من نتونستم مردک عوضی معلوم الحال داره به همه توهین میکنه

اگه حوصلشو داری خیلی راحت می‌تونی به خاطر توهینی که بهت کرده ازش شکایت بکنی 

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
2740