2737
2734
عنوان

عین س.گ همش گشنمه

| مشاهده متن کامل بحث + 401 بازدید | 23 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا ما دلمون میخواد مثل شما باشیم که با یه لقمه هم چاق میشیم😕

نه تو رو خدا 

هر چی هوس میکنین راحت میخورین ولی ماها باید با نفسمون بجنگیم نخوریم که چاق نشیم 

انسان غرق شود قطعا میمیرد! چه در دریا چه در رویا چه در دروغ چه در گناه  چه در خوشی چه در قدرت چه در جهل چه در انکار چه در حسد چه در بخل انسان بودن به تنهایی یک دین خاص است
2731

منم همینم شاید قندی جات خوردی این عامل گرسنگیه

نی نی یار حذف تاپیک2 ⬅️ niniyar_1 🟧 نی نی یار شب ⬅️ niniyar_2 🟥 نی نی یار 3 ⬅️ niniyar_3 🟪 نی نی یار پنج ⬅️ niniyar_5 .🌸 نی نی یار یک با تگ جایی نمیاد فقط حذف تاپیک خصوصی هست . ❤️این کاربری دست دو نفره لطفاً سوال نفرمایید ❤️
عزیزم شاید دیابت خفیف باشی دور از جون یا احتمالا متابولیسم شما خیلی بالاست

ازمایش باید بدم پس

طبیعی نیست این حجم گرسنگی و لاغری

من یه زن امروزی ام در عین حال که برای آگاهی همه جانبه و روشن بینی ام تلاش می‌کنم قسمت هایی از وجودم هم از مسائلی پیش پا افتاده آزرده میشه. هیچ انسانی کامل نیست. کسی که همه‌ی تاپیک هاش گل و بلبله بنظر من حتما دچارخودسانسوریه.
2740
سلام خانوم... آزمایش دادین؟  منم همینطور بودم آزمایش دادم قندم بالا بود

نه نرفتم آزمایش بدم 🥲 تنبلیم شد نرفتم 

من کالری مصرفی رو شمردم انگار حجم زیاد میخورم اما کم کالری بدنم تامین نمیشه

من یه زن امروزی ام در عین حال که برای آگاهی همه جانبه و روشن بینی ام تلاش می‌کنم قسمت هایی از وجودم هم از مسائلی پیش پا افتاده آزرده میشه. هیچ انسانی کامل نیست. کسی که همه‌ی تاپیک هاش گل و بلبله بنظر من حتما دچارخودسانسوریه.