2733
2734
عنوان

نامزدم بیو اینستاش زده....😡👿🤬

| مشاهده متن کامل بحث + 917 بازدید | 40 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ی سوال بپرسم یاد هم میدین یا باید طرف خودش بلد ذاتی باشه شما موکل دارین  حقیقت‌ لطفا میکنید بگید 

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱
2731
سرگرمیم

درکت می کنم منم یه موقع مثل تو بودم بعد به مرور زمان دیدم ارزش ندارند چون اونی که همش چک می کنه دوست داره وقت خودشو هدر میده ما هستیم نه اونا پس برو خوش باش اگه قسمت هم باشید بهم میرسید 

من گفتم دوست پسر چرا ممنوع نشد؟ خواهشا جایگاه هرچیزی رو عوض نکنین ممنون

ممنون اینجوری نه که نشه نوشت

میترکه تاپیک اینجوری ممنوعه 

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
ی سوال بپرسم یاد هم میدین یا باید طرف خودش بلد ذاتی باشه شما موکل دارین  حقیقت‌ لطفا میکنید بگی ...

بترسم یا نه

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱
من گفتم دوست پسر چرا ممنوع نشد؟ خواهشا جایگاه هرچیزی رو عوض نکنین ممنون

حالا چه ضرری میزنه به تو این تاپیک 

تو مدرسم از اون دانش آموز زرنگای گوش تلخ بودی معلومه😂😂

به کسی تکیه نمیکرد از زیر آوار ماندن دوباره هراس داشت⛓
2740
حالا چه ضرری میزنه به تو این تاپیک  تو مدرسم از اون دانش آموز زرنگای گوش تلخ بودی معلومه😂😂

هان اره دقیقا🤣🤣🤣🤣🤣

اخه خب خواهر من یه جور گفتی نامزدم فکر کردم حداقل صیغه هم شدین دیدم زرررت الکی دلخوش بودم

هان اره دقیقا🤣🤣🤣🤣🤣 اخه خب خواهر من یه جور گفتی نامزدم فکر کردم حداقل صیغه هم شدین دیدم زرررت ا ...

چون عنوان نمیشه بزنی دوس پسر مجبورم بزنم نامزد دیگ اینجام چهار کلمه حرف نزنم میترکمممم والا از بی کسی

به کسی تکیه نمیکرد از زیر آوار ماندن دوباره هراس داشت⛓