2733
2734
عنوان

بقایای بارداری چجوریه ؟ شبیه لخته دفع میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 109 بازدید | 24 پست
پس،واسه چی گفتم قرص ژل رویال بخور  سه شیره و ارده واست عالیه  شکمتو مدام ماساژ بده

دآرم قرص آهن مصرف میکنم

حتما قرص رویال میگیرم برای همسرم خوبه بخاد بخوره؟؟

مرسی از کمکت☺️

خدایا شکایت نمیکنم شاید حکمت کار تو این بود که طفلم از دست بدم سقط بشه 😔ولی خودت بعد برام جبران کن جاشو برام سبز کن 😍... خداجونم خودت حافظ همسرم و زندگیمون باش😍خداجونم به کار همسرم رزق روزی بده 💛این دعا رو تنها برای خودمون نه برای تموم مردم دنیا میخوام که هیچ مردی شرمنده زن بچه اش نشه 🌼💛 آمین 
من دکترم میگه کورتاژ نه 🥺 بهم ازیترومایسین داد گفت بخور تا اگه عفونت بوده تمام بشه و متیل ارگونین د ...

راست میگ یک ثانت کمه اکثرا با پریودی هم دفع میکنن کورتاژ هم ک دردسره واقعا..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دآرم قرص آهن مصرف میکنم حتما قرص رویال میگیرم برای همسرم خوبه بخاد بخوره؟؟ مرسی از کمکت☺️

اره جفتتون بخورین 

اگه میخوای شوهرتم تقویت کنی برو عطاری بگو معجون فنجیوش میخوام  عالیه واسش 

راست میگ یک ثانت کمه اکثرا با پریودی هم دفع میکنن کورتاژ هم ک دردسره واقعا..

اخه چون ۳ ماهه تو دلم مونده بود میگفت خطرناکه سعی کن با قرص دفع کنی

خدایا شکایت نمیکنم شاید حکمت کار تو این بود که طفلم از دست بدم سقط بشه 😔ولی خودت بعد برام جبران کن جاشو برام سبز کن 😍... خداجونم خودت حافظ همسرم و زندگیمون باش😍خداجونم به کار همسرم رزق روزی بده 💛این دعا رو تنها برای خودمون نه برای تموم مردم دنیا میخوام که هیچ مردی شرمنده زن بچه اش نشه 🌼💛 آمین 
2731
اره جفتتون بخورین  اگه میخوای شوهرتم تقویت کنی برو عطاری بگو معجون فنجیوش میخوام  عالیه و ...

برای چی خوبه این معجون ؟

فعلن این ۶ ماه که منع هستم بخودمون برسیم تا بعد که بتونم حامله بشم

خوردن گوشت شتر و بلدرچین واستون عالیه

مرسی از راهنماییت دوست قسنگ😚

2740
بیمارستان بهم گفتن بقایا ۵ میل چیزی نیس ‌و تا ۶۰ روز خون ریزی عادیه . بعد ۲ ماه رفتم سونو گفت ۱۶ میل ...

عزیزم کورتاژ لازمه حتما برونترس خدای نکرده بازمجبورنشی رحم ت رودربیاری خواهردوستم همینجورخونریزی کردشانس اورد بل کورتاژ دفع شدوگرنه گفتن باید رحمش رودربیاره

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷
عزیزم کورتاژ لازمه حتما برونترس خدای نکرده بازمجبورنشی رحم ت رودربیاری خواهردوستم همینجورخونریزی کرد ...

تحت نظر پزشکم 

دکترم بهم میگه باید تمام تلاشمون بکنیم که کورتاژ نشی

اون دکتره دیگه بیشتر میفهمه 

گفت زیاد نیست که بترسی انشالله دفع میشه که به کورتاژ نرسه.