2737
2739
عنوان

مامانم میخواد ابرومونو ببره😐

| مشاهده متن کامل بحث + 984 بازدید | 71 پست
یکم باید بزرگتر بشی که متوجه بشی بچه دار شدن مادرپدر به ما ربطی نداره و این ناراحتیت با گذر زمان به ...

همه چی اینم نیس اخه من ۱۷سال مرکز توجه مامان بابام بودم و چندسالی هم مرکز توجه کل خانواده ینی داداشام اومدن و کلا دردونه بودم همه چی واسه من بود ولی اون بود من نمیتونم تحمل کنم اصن

دعا کنین کنکور امسال رو همون چیزی که میخوام بشه...!🩷هرکاریم کنی عشق منی❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همه چی اینم نیس اخه من ۱۷سال مرکز توجه مامان بابام بودم و چندسالی هم مرکز توجه کل خانواده ینی داداشا ...

اگر واقعا داره یه عضو به خانوادت اضافه میشه برو خدارو شکر کن دختر.وقتی ادم سنش به سی میرسه و بالا تر میره قشنگ ترین تکیه گاهش خانواده و خواهر برادرشه در مقابل مشکلات و سختی های زندگی

بخصوص در مقابل خانواده شوهر.

دوست داری بچه؟

خواهر برادر دوست دارم 

ولی بچه برای خودم نه🤣🤣

تاریخ نشون داد اینو                                                                                                                                     (((نفرین مادران جگر سوخته و داغ فرزند دیده گیراست)))                               👌🏻۱۴۰۳/۰۲/۳۱👌🏻
2731
من هیچکدوم😂😂😂ولی خب خواهر ندارم من

من فقط ی داداش دارم ازم یکسال بزرگتره

تاریخ نشون داد اینو                                                                                                                                     (((نفرین مادران جگر سوخته و داغ فرزند دیده گیراست)))                               👌🏻۱۴۰۳/۰۲/۳۱👌🏻
من فقط ی داداش دارم ازم یکسال بزرگتره

من دوتا داداش دارمممم با فاصله ۶و۳سال براهمین دیگ طاقت ندارم😂

من دوتا داداش دارمممم با فاصله ۶و۳سال براهمین دیگ طاقت ندارم😂

فکر کن اینم داداش بشه

تک دختر میشی😌😌😌😌البته الانم تک دختری باید عزیزتر باشیا

2740
فکر کن اینم داداش بشه تک دختر میشی😌😌😌😌البته الانم تک دختری باید عزیزتر باشیا

فعلا عزیزترم و واسه همین چون احتمال میدم اینم دختر باشه روانم بهم میزیزه😂😂🤣🤣🤣🤣🤣من چندین سال مرکز توجه بودم الان باید تاج سلطنت رو بدم یکی دیگ😑🤣

فعلا عزیزترم و واسه همین چون احتمال میدم اینم دختر باشه روانم بهم میزیزه😂😂🤣🤣🤣🤣🤣من چندین سال م ...

آخ🥲😂

همه چی اینم نیس اخه من ۱۷سال مرکز توجه مامان بابام بودم و چندسالی هم مرکز توجه کل خانواده ینی داداشا ...

قرار نیس دنیا دور تو بگرده که 

کسی دیگه س که مدیریت این چیزا دستشه و حتما نتیجه خوبی داشته که خدا صلاح دیده یه نفر به خانواده تون اضافه شه

از محبت تو کم نمکنن مطمئن باش

من حتی اگه مادرم میتونست دوباره باردار بشه تشویقش میکردم، آخه ۴۳ ساله که سن نیست مادرت گناه نکرده که زود بچه دار شده و اینکه اصلا به حرف مردم اهمیت نده ، به هیچ وجه، در دروازه را میشه بست اما در دهن مردم را نه ، راحت زندگی کن