2737
2739
عنوان

برای بار دوم مادر شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 303 بازدید | 25 پست
وای توروخدا برام بیشتر بگو عزیزم

تا۹ماهگی دومی کمی مراقبت لازم داره

بعدش چهاردست وپامیشه میشه همبازی بزرگه

فقط غذاولباسشون رسیدگی میخواد

خودشون باهم بازی میکنند

برای جلوگیری ازحسادت بزرگه روبچسب

تابچه دوم بخوادبفهمه۱سال میکشه وتااون موقع بچه دوم جاافتاده برای بچه ات ودیگه حسادت نمیکنه

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
قربونت ان شاءلله قسمت خودت بشه😘🥰 اولی کلاس دومه پسر دومی پیش دبستانی دختر سومی ۲۰ ماهشه پسر

چه خوب خدا حفظشون کنه عزیزم

فقط 31 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قربونت ان شاءلله قسمت خودت بشه😘🥰 اولی کلاس دومه پسر دومی پیش دبستانی دختر سومی ۲۰ ماهشه پسر

بسلامتی

پسرم۱۱ودخترم۱۰هستش و۲ساله اقدامم برای سومی نشدمتاسفانه

گفتن بایدبرم آی وی اف

همسرم امروزپشیمون شدن گفتن نمیخوام بری

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
2731
ممنون عزیزم الهی نصیب همه چشم انتظارا

قربونت

ان شاءالله ان شاءالله

من مجردم.دعا کنین بخت منم بازشه ازدواج خوبی کنم

لطفا برای بازشدن بختم و ازدواج خوب دعا کنید 🥺🙏
بسلامتی پسرم۱۱ودخترم۱۰هستش و۲ساله اقدامم برای سومی نشدمتاسفانه گفتن بایدبرم آی وی اف همسرم امر ...

خداحفظشون کنه

متخصصتون گفته حتما باید ای وی اف بشید و راه دیگه نداره؟

جلوگیریتون تو این ده سال چی بوده؟

خداحفظشون کنه متخصصتون گفته حتما باید ای وی اف بشید و راه دیگه نداره؟ جلوگیریتون تو این ده سال چی ...

۸سال آیودی داشتم

آره بخاطرسنم گفت آی وی اف کن

مشکلی نداشتم وهمه چی بدون مشکل بود

2740
ان شاءالله خود به خود باردار بشید نیازی به آی وی اف نباشه

خداکنه

بازخداروشکرجفتش رودارم الحمدالله

برای من اینقدرسخته

اوناکه هیچ بچه ندارن چی میکشن

درسته ان شاءلله هر کی بچه میخواد دامنش سبز بشه

انشاءالله