2733
2734
عنوان

خواهرشوهرم ب همه میگه بی کلاس بی لول

| مشاهده متن کامل بحث + 3438 بازدید | 92 پست
مثلا وقتی استوری میگیره تو ماشین دوستش  دوربینو جوری میگیره ک حتتتما سقف ماشین بیفته ما بفهمیم ...

عقده اییی کمبود داره 

خودتو ازش دور کن سعی کن زیاد باش روبه رو تشی یا هم اگه شدی زیاد محلش نزار میفهمم چی میگی من این ادمارو میشناسم 

تو سایت همه مدل ادم هست  تو نشکلتو مینویسی اینا میان  به بحث و دعوا که چی خاکی که چی 

بیشتر ادمای بی سواد و بی لولن  که میانخودتو محاکمه میکنن به نظرم تاپیکتو قفل کن از اینا آبی برنمیاد 

حرفاتونو برا کسایی که لیاقتشون سکوته هدر ندین

باهاتون حال نمیکنه محل نمیده. هر چقدرم رفتارش زشت و بی احترامیه اصل موضوع اینه که بزارید با طیف خودش بگرده . ایشون نمیخواد با شما معاشرت زیاد داشته باشه. بعضیا این مدلین دیگه 

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.