2752
2734
نه شغل داره نه پول نه اخلاق منم واقعا خسته شدم ولی خونواده م قبول نمیکنن

اصلا قبول شنکن وایستا جلو همه 

ببین هر روز تو‌نینی سایت یکی تایپیک می‌زاره می‌خوام جدا شدم دلیلش اینه خانواده اش دخالت میکنن خسته شدم 

نه شغل داره نه پول نه اخلاق منم واقعا خسته شدم ولی خونواده م قبول نمیکنن

یه گوشتو بکن در اون یکیم دروازه به هیچ وجه قبول نکن 

ببرشون مشاوره رو مخشون کار کن 

با این ازدواج نکنیا بدبخت میشی

2731
یه گوشتو بکن در اون یکیم دروازه به هیچ وجه قبول نکن  ببرشون مشاوره رو مخشون کار کن  با ا ...

تا بتونم همینکارو میکنم 

پسره تو روی مامانم خودشو خوب نشون میده مامانمم فک میکنه من مشکل دارم!

پیرزن 70ساله ایفون میخواد چیکار  نوکیا ساده هم از سرش زیاده 

مادرشوهر من گیر داده میخوام برم. حج پسرام باید هرکدوم ی پولی بهم بدن   ما خودمون هزارتا مشکل داریم اگه با پول ما بخواد بره از خدا میخوام هیچ خیری از حجش نبینه 

💜تواستعاره ای هستی از تمام حس های خوب دنیا💜💞💞💞💞💞💞
پیرزن 70ساله ایفون میخواد چیکار  نوکیا ساده هم از سرش زیاده  مادرشوهر من گیر داده میخو ...

لعنت بهش من بدون چهزیه رفتم سر خونه زندگیم لچلش خونه خریدم چونش در اومد خونه نصفش بناممه نگفت عروس بیچاره طلاهاشو فروخت .

تا فهمید وسیله خریدم گوشی خریدم از حسادت داره میمیره بدبخت

شوهرمم مقصره مادرش خیلی بهم بی احترامی میکنه تو خونشون هیچی نمیگه من که عصبی میشم جوابشو میدم بدشون ...

سعی کن خودتو سرگرم کنی که نری آخه

اینطور کلا ارامشت بهم می ریزه 

خطاب به اون کاربر های علافی که بی دلیل ریپ میزنن بحث می کنند باید عرض کنم من مثل شما بیکار نیستم  ؛ دلیلی نمیشه با آدم بی تربیت و علافی که روحش با بحث کردن با آدمایی که نمی‌شناسه ارضا میشه ؛ بحث کنم 😅👌سطح و لول فرهنگی آدما متفاوته؛ قرار نیست همه با ادب باشند
نمیرم دیگ هر بار رفتم اشک منو در اورده

همین کارو کن 💚

خطاب به اون کاربر های علافی که بی دلیل ریپ میزنن بحث می کنند باید عرض کنم من مثل شما بیکار نیستم  ؛ دلیلی نمیشه با آدم بی تربیت و علافی که روحش با بحث کردن با آدمایی که نمی‌شناسه ارضا میشه ؛ بحث کنم 😅👌سطح و لول فرهنگی آدما متفاوته؛ قرار نیست همه با ادب باشند
تلفن خونشو میگه ۳۰ تومنی برام بخر حالا گوشی که من خریدم ۱۰ تومنه اونم قسطی

چقدم خوش اشتهاست نمیگه پسرم کار میکنه جونش درمیاد خسته میشه از این فرمایشا نفرمایم 

💜تواستعاره ای هستی از تمام حس های خوب دنیا💜💞💞💞💞💞💞
چقدم خوش اشتهاست نمیگه پسرم کار میکنه جونش درمیاد خسته میشه از این فرمایشا نفرمایم 

😂😂😂 این که چیزی نیست من با وسایل دست دوم شوهرم زندگی میکردم میگفت وسایلت خوبه وام بگیرید ما بریم مکه. 

2706