2733
2734
عنوان

امروز خواهر نامزدم اومد خونمون.. نمیدونم. چرا یهو اینجور شدم😭بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 8295 بازدید | 144 پست
سنت کمم نیست ولی منم بعضی مواقع اینجور میشم سعی کن اینجور مواقع یکم ریلکس کنی 

خیلی رو خودم کار میکنم

واقعا سنمم کم نیست ولی به چشم بعضی دوستان انگار ۶ سالمه😂😐

میشه واسم ی صلوات بفرستی تا به ارزوم برسم مرسی مهربون🙂❤
گلم اصلا نگران نباش عزیزم اولین بارت بوده طبیعیه. منم روزی ک اومدن ببیننم نرفتم پیششون اینقد خحالت ک ...

وایی خیلی بده🥲واقعا از امروز ب خودم قول دادم دیگه نزارم همچین اتفاقی بیفته و اعتماد بنفسم رو ببرم بالا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی رو خودم کار میکنم واقعا سنمم کم نیست ولی به چشم بعضی دوستان انگار ۶ سالمه😂😐

آخه دیگه نرفتن خیلی بد بود ولی خواهشاً الکی واسه اینم به خودت استرس زیاد نکن 

2731
آخه دیگه نرفتن خیلی بد بود ولی خواهشاً الکی واسه اینم به خودت استرس زیاد نکن 

اره خیلی بد بود 🤦🏻‍♀️💔

سعیمو میکنم دیگه نمیزارم اینجور شه این تجربه اومد دستم

بهبه خوشبخت بشی عروس خانوم🤩❤ تو واست اینجوری پیش نیومد؟ 🙂

فداتشم همچنین 

ن بابا من پروعم🤣🤦‍♀️

اقایون درخواست ندین لطفا،اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن حوصله ی بحث ندارم و اینکه وقتی جواب نمیدم یعنی نظرت برام مهم نیس فکر نکنی حق باتوعه

عزیزم حس میکنم وسواس فکری داری(خود من تو سن سی هستم)ولی همین حالتارو داشتم و دارم اینکه زیاد فکر میاد تو سرم و حالم بد میشه،گاهی موودم خوبه ولی بعد افسردگیم حالم بدتر شد حتما با مشاور صحبت کن سنتم خیلی کمه راحت میتونی به نتیجه دلخواهت برسی چون اول باید دلیل این حال و رفتارت ریشه یابی بشه،وگرنه بعدها تو زندگی زناشویی بیشتر به مشکل میخوری!الانم سنت کمه بیشتر رو خودت و رشدت تمرکز کن عزیزم ازدواج بنظرم زوده گلم🙏🏻❤️🧚🏼‍♀️

'من شدم خونه ی امن..من شدم خون تو رگت..🩸..خواننده مورد علاقم تا ابد'امیر تتلو'🤘🏻🔥💜🦋💜🗝️✨۱۱۲۲۸ttal4۴✨ باز من تو عمق تاریکی منتظر نور باز میشه این در صبح میشه این شب..👁️✨'با ساختن خودم رشد و پرورش افکار مثبتم تا بتونم تو تاریک ترین لحظه های زندگیم سرچشمه نور احترام ،عشق ،صبر اراده انرژی مثبت امنیت وشادی خانواده و مردمم باشم🤲🏼🧚🏼‍♀️ اینجوری بهشتی که همه دنبالشن رو میتونیم باکمک هم بسازیم و ازش لذت ببریم"🙏🏻🔥💖🌈🌄🌱🧘🏻‍♀️🌱🦋🌀🌋✨⛰️🌠🌍🧚🏼‍♀️🌊🌬️⚡
عزیزم حس میکنم وسواس فکری داری(خود من تو سن سی هستم)ولی همین حالتارو داشتم و دارم اینکه زیاد فکر میا ...

درست میگی🙂❤ حتما حرف میزنم 

میدونم سنم خیلی کمه وای نوه بزرگ فامیله نمیتونیم نه بیارم، و خدایی هیلی اقاست و منو خیلی میخاد 

اما با ی مشاور صحبت میکنم مرسی بابت راهنماییت گلی ❤😪