2752
2734
عنوان

کرا‌ش😑😑

| مشاهده متن کامل بحث + 173 بازدید | 22 پست
بالا یه بار دیدن ارزش کراش زدن نداره از خیرش بگذر😂

خودمم میخوام بگذرم دیگه😂😂😂😂

الان داریم میریم برم ببینم میبینمش یا نه 😂😂

کاربری دوممه و کاربری اولم به لطف و مرحمت نی نی یار پنج دوسال پیش تعلیق شد و بنده تا الان دیگه خاموش بودم تا امروز که روشن شدم تو تاپیک های عکس تگم کنین     راستی باید به همه تاپیک ها سر بزنم و تاپیک شون رو با وجودم روشن کنم پس وقت منو نگیرین😜     قراره بشم خانوم دکتر ایندتون و اگه میشه برای اینکه به هدفم برسم تا اینجا که اومدی یه صلوات مهمونم کن🥺❤️
خودمم میخوام بگذرم دیگه😂😂😂😂 الان داریم میریم برم ببینم میبینمش یا نه 😂😂

برو موفق باشی دعای خیر من پشت سرت آجی😂😂

در یک کلام اگه قرار نبود به دستش بیاری خدا هیچوقت فکرش رو توی دلت نمینداخت👌🏻🌟🌈

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

برو موفق باشی دعای خیر من پشت سرت آجی😂😂

ممنون عشقم من رفتم یههه عاااالم گرما و هوای شرجی خوردم ندیدمش اصن به درک اون خوشش اومده بود باید میومد جلو الانم بمونه تو کفم😂😂😂😂😂😂

ولی جدی معلوم بود اونم بدش نمیاد چون میگم دوستم دوبرابر من خوشگلتره من در مقابلش هیچم ولی خب به دوستم اصلااااا نگا نکرد فقط زوم کرده بود رو من فقط نمیدونم چرا نیومد جلو💔😑😂

کاربری دوممه و کاربری اولم به لطف و مرحمت نی نی یار پنج دوسال پیش تعلیق شد و بنده تا الان دیگه خاموش بودم تا امروز که روشن شدم تو تاپیک های عکس تگم کنین     راستی باید به همه تاپیک ها سر بزنم و تاپیک شون رو با وجودم روشن کنم پس وقت منو نگیرین😜     قراره بشم خانوم دکتر ایندتون و اگه میشه برای اینکه به هدفم برسم تا اینجا که اومدی یه صلوات مهمونم کن🥺❤️
ممنون عشقم من رفتم یههه عاااالم گرما و هوای شرجی خوردم ندیدمش اصن به درک اون خوشش اومده بود باید میو ...

اووو. پس خاطرت رو میخواسته که جز تو نگاه اون نکرده 

هوا شرجیه؟ نکنه رفتی جنوب؟😂

آره آره بذار بمونه توی کفت تا از عشقت بسوزه 😂 نه که خودت اصلا نرفتی ببینیش کلک😁👑

2731
اووو. پس خاطرت رو میخواسته که جز تو نگاه اون نکرده  هوا شرجیه؟ نکنه رفتی جنوب؟😂 آره آره بذار ...

اصلا فکر نمیکردم خوشش بیاد چون اصلا خوشگل نیستم 

اره اومدم جنوب و امروزم دارم برمیگردم😂

اره بزار بسوزههه😂😂💔

من فقط یه چند بار از جلو مغازشون رد شدم دیدم با وجود دوستم زل زده به من😂😑

اصلا فکر نمیکردم خوشش بیاد چون اصلا خوشگل نیستم  اره اومدم جنوب و امروزم دارم برمیگردم😂 اره ...

شاید چشم برزخی داشته دیده قلب قشنگی داری عاشقت شده😂

یه پیام براش میدادی میگفتی عشقم من کوچترین علاقه ای بهت ندارم و دارم میرم شهر خودمون اینارو گفتم که یه وقت فکر نکنی عاشقتم😂😁

شاید چشم برزخی داشته دیده قلب قشنگی داری عاشقت شده😂 یه پیام براش میدادی میگفتی عشقم من کوچترین علا ...

نه این که چهرم زیاد خوب نیست رو واقعا جدی گفتم 

هیچی ازش ندارم فقط قیافشو دیدم و رفتارش😂😂

نه این که چهرم زیاد خوب نیست رو واقعا جدی گفتم  هیچی ازش ندارم فقط قیافشو دیدم و رفتارش😂😂

نه بابا هرکسی یه خوشگلی داره برا خودش 

ولی خب فکر کنم شبا با فکرش  به خواب میری😂