2733
2739
تلگرام🤦‍♀️

سرگرمیه خوبیه ولی زیاد اگه بری معتاد میشی 

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همه میگن آرامش و رفاقت باهم دیگه  توهم بگو😂 بگو اهل رابطه پایدارم‌ و دوست دارم تهش قشنگ باشه ...

عزیزم پیام تو و یه دوست دیگمونو تلفیقی فرستادم نوشت من به اینده زیاد اهمیت نمیدم 

عزیزم پیام تو و یه دوست دیگمونو تلفیقی فرستادم نوشت من به اینده زیاد اهمیت نمیدم 

بگو به سلامت😂😂 

نه شوخی میکنم

بگو درسته ما از آینده چیزی نمیدونیم ولی اینکه بدون برنامه و هدف هم پیش بریم چیز خوبی نیست

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     
2731
سرگرمیه خوبیه ولی زیاد اگه بری معتاد میشی 

آرامش و رفاقت باهم دیگه

اهل رابطه پایدارم‌ و دوست دارم تهش قشنگ باشه 

همین

تو زندگیم عمیقا جای کمبود عشقو احساس میکنم

من دنبال روابط بی پایه و اساس نیستم و برا خودم و آینده امو طرف مقابلم و زمان و انرژی که قراره برا رابطه بذارم ارزش قائلم

اینارو فرستادم 

خب باید ببینتت دیگه🤦🏻‍♀️

بنظرم خیلی زود بود آخه 

باید شخصیت طرفمو بشناسم شاید مریض جنسیه‌ معلوم نبود کیه که چرا بهش عکس بدم یه شناخت اولیه میخواد آخه

رسم تقدیر چنین است و چنان خواهد بود می‌رود عمر ولی خنده به لب باید زیست
2740
آرامش و رفاقت باهم دیگه  اهل رابطه پایدارم‌ و دوست دارم تهش قشنگ باشه  همین تو زندگیم ع ...

خوب گفتی عزیزم

خوب گفتی عزیزم

اون که فرستاد مم به اینده اهمیت نمیدم گفتم لطفا باز کن دقیق متوجه شم منظورت چیه یعنی مثلا همین الان خوش باشیم ۲ صباح دیگه یکی بهتر بود تغییر جهت بدیم ؟یا من اشتباه برداشت کردم ؟

اینو نوشتم فعلا گم و گور شده 

اون که فرستاد مم به اینده اهمیت نمیدم گفتم لطفا باز کن دقیق متوجه شم منظورت چیه یعنی مثلا همین الان ...

پیدا شد خبر بده😂

چند سالشه؟

کجا آشنا شدین؟

خدایی خوب ننوشتم به نظرت ؟والا دیگه باز کنه ببینم منظورش از اینده بی اهمیت چیه  من ۸۱ اون ۸۰&n ...

خوب نوشتی موافقم