2752
2734
بله .آموزشگاهه.همه میرن.هم خانم هم آقا

اگراسیب زاست نیس ن.

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکرهدفه🙂باافتخار دخترایرانم توهین کردن نشانه شعوروشخصیت شماست!مهمان ناخواسته نیستم ولی نمی زارم به عقایدم وکشورومذهبم توهین بشود😉 خوشحال میشم که بادختران نوجوان سرزمینم صحبت کنم🙂آقایان محترم لطفانه لایک کنید،نه پست بگذارید ونه درخواست دوستی بدهید❌️خوشحال میشم من راداخل تاپیکهای مذهبی وتاپیکهایی که برای نوجوانان وجوانان هست تگ کنید🙏❤️ان شاالله همه جوانان ونوجوانان عاقبت به خیربشوند.
2731
منظورتون چیه ؟

اگربه خاطر مختلط بودنش ازهرلحاظی اذیت نمیشید نه

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکرهدفه🙂باافتخار دخترایرانم توهین کردن نشانه شعوروشخصیت شماست!مهمان ناخواسته نیستم ولی نمی زارم به عقایدم وکشورومذهبم توهین بشود😉 خوشحال میشم که بادختران نوجوان سرزمینم صحبت کنم🙂آقایان محترم لطفانه لایک کنید،نه پست بگذارید ونه درخواست دوستی بدهید❌️خوشحال میشم من راداخل تاپیکهای مذهبی وتاپیکهایی که برای نوجوانان وجوانان هست تگ کنید🙏❤️ان شاالله همه جوانان ونوجوانان عاقبت به خیربشوند.
تو این مملکت ملت عقلشونو دست هر کسی میدن الا خود خدا

والا به خدا 

اصلا هرروز میبینیم چقدر آدم عقلشونو میدن دست کاربرای نی نی سایت که معلوم نیست پشتش کی نشسته و بخاطر همین چه زندگیایی که خراب نشده

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....
والا به خدا  اصلا هرروز میبینیم چقدر آدم عقلشونو میدن دست کاربرای نی نی سایت که معلوم نیست پشت ...

بعد ببینن تو قبول نداری هم جای خدا واسه اخرتت تصمیم میگیرن

کد تخفیف زیره : NE3842    ⚠️زدن اعمال یادتون نره⚠️

عزیز دلم بجای نی نی سایت پرسیدن تحقیق کن ببین خدا چی گفته حرف خدا برات مهم باشه نه بعضیا که هرچی میگن

بخوای به حرف همون بعضیا زندگی کنی باید بگم عشق هم حرامه دروغ میگم؟ برید تحقیق کنید همینجوری چیزی نگید

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....
بعد ببینن تو قبول نداری هم جای خدا واسه اخرتت تصمیم میگیرن

آره هرچی دوست دارن میگن خدا گفته تو با خدا مخالفی فلان بهمان خودشونو خدا میدونن یه قانونیم دارن خودشون حق دارن توهین کنن به بقیه ولی کسی حق نداره حتی مخالفت کنه باهاشون توهین پیشکش

اصلا تو خود دین گفته به خدا دروغ نبندید اصلا روزه رو باطل میکنه اونوقت ادعای دینداریشون هم میشه.. 

نه عزیزم چه مشکلی داره ، دختر منم کلاس سنتور میره ، خودم نماز میخونم و به خدا هم خیلی اعتقاد دارم همسرمم نظامیه ، اتفاقأ خودمون مشوق دخترمون بودیم و همه جوره ازش حمایت میکنیم ، چرا یسری از افراد همه چیزو با هم قاطی میکنن 

تو فقط قسمتی از من رو میشناسی 🤏 من یک جهان پر از رازم 🌱