2737
2734
عنوان

هزینه پذیرایی مهمون

| مشاهده متن کامل بحث + 1037 بازدید | 56 پست
فقط کباب ۳تومن امشب شوهرم رف پرسید

خب پس به صرفه تره که مرغ و قورمه سبزی بدی 

تازه با 2 کیلو گوشت میتونی هم قورمه سبزی بپزی هم قیمه 

غذاهاتو از یه روز قبل که شوهرت هست بپز بذار 

منم نوزاد دارم ولی 2 بار مهمونی بزرگ دادم 

تازه من ظرفامم خودم شستم نذاشتم کسی حتی یه قاشق بشوره 

البته باید بگم که شوهرم هم تو بچه داری کمک کرد هم تو غذا پختن و هم تو تمیزکاری و شستن ظرفا... 

اینو همیشه با خودت تکرار کن که تو هیچ کی نیستی که به خودت اجازه بدی به بقیه راحت توهین کنی... در کمال ادب نظرتو بگو اگه نمیتونی مودب باشی پس منو ریپ نزن... من مثل تو حوصله دعوا ندارم... من مثل تو عادت ندارم یقه مردمو واسه طرز فکرشون بگیرم😊

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

منم حرص میخورم بخدا بعدازظهر زنگ‌ زدم به جاریم بگم دیدم مهمون داره کلی بع شوهرم توپیدم تازه میخواستن ...

به نظرم ۳میلیون خیلی خوب گفته 

نفر یه سیخ؟

در سرم جنگ های بسیاریست وتنها کشته اش منم.
2731

آجیل برای چی؟؟؟   قبلش خود جاریت رو زنگ بزن بیاد کمکت.  به خاطر آبروی خودش حتما می آد&nbs ...[/QUOTE]

خلاصه یه تخمه ای چیزی بدم سرگرم شن😂😅

خوشم‌نمیاد بیاد کمک سر از کارو زندگیم‌دربیاره فضوله

خودت همه ی غذا ها رو بپز کاراتو انجام بده از بیرون نخر بجاش بعد مهمونی کمر دردت زیاد شده پولشو بده ویزیت و دوا دکتر 😐

خب معلومه عزیزم وقتی کمر درد داری بچه داری اگه امکانش هست از بیرون بخر که بعدا همین پولو ندی برای درمان 

2740
چه خوبی شده سه ملیون کم پولی نیس والا

ما با بچه ی کوچیک و نوجوان وبزرگ کلا۶نفر بودیم تقریبا همه چیز هم تو خونه داشتیم بازم همین حول وحوش خرج کردیم 

ما با بچه ی کوچیک و نوجوان وبزرگ کلا۶نفر بودیم تقریبا همه چیز هم تو خونه داشتیم بازم همین حول وحوش خ ...

سه تومن غیر میوه اجیل اینچیزاس سالاد دسر کنارشم باید یچیز بدم خشک نباشه میره رو۵

سه تومن غیر میوه اجیل اینچیزاس سالاد دسر کنارشم باید یچیز بدم خشک نباشه میره رو۵

اره متوجه شدم .متاسفانه چه بخوایم چه نخواهیم بالا میفته چون قیمتا بالاست با این تعداد هم که هستیدهزینه ها زیاد میشه 

اگه تو فریزرت وسیله داری با همونا درست کن

اره متوجه شدم .متاسفانه چه بخوایم چه نخواهیم بالا میفته چون قیمتا بالاست با این تعداد هم که هستیدهزی ...

اره خیلی گرونیه حتی ماکارونی هم بخوای بذاری باز گوشت میخواد رب فلان باز گرون درمیاد‌ فرقی نمیکنه تعداد بالاس