2733
2734

هیچی والا امدم بخابم

خونه بغلی یکعالم پاکستانی تیمی خونه رو اجاره کردن ریختن تو کوچه بلند بلننننننند حرف میزدن نذاشتن بخوابیم

نمیدونم ب کجا باید گزارش بدم این اتباع میان تیمی خونه اجاره میکنن

شهیدجمهور💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چند وقت ديگه عقدمه دنبال لباس و اهنگ و اين چيزام

وای مبارکه. یادش بخیر... خیلی حس و حال خوبیه قدر لحظه لحظه شو بدون و بنظرم حتما ثبتش کن خاطراتشو بنویس بعدها برات جالب میشه من که کردم هنوزم میخونم میرم تو اون روزا. با اینکه فیلم و عکسشم دارم

وای مبارکه. یادش بخیر... خیلی حس و حال خوبیه قدر لحظه لحظه شو بدون و بنظرم حتما ثبتش کن خاطراتشو بنو ...

حس و حال خوب ولي پر استرس دلم ميخواد سريع روز جشن برسه.. ايده جالبيه خيلي خوشم اومد حتما همين كارو ميكنم

دومين كاربريمه، قبليه انقد تاپيك چرت و پرت داشتم ك ترجيح دادم با ي كاربريه جديد بيام و اينجاااا هر اتفاقيو با جزئيات تعريف نكنم تا ترس شناسايي شدن نداشته باشم🤪🤦🏻‍♀️
حس و حال خوب ولي پر استرس دلم ميخواد سريع روز جشن برسه.. ايده جالبيه خيلي خوشم اومد حتما همين ك ...

بله خب کم چیزی نیس استرسم داره اما خب نزار استرس باعث بشه بهت خوش نگذره و از هول فراموش کنی به هرحال خوشبخت بشی عزیزم.